Cvičení pro děti Fitmami - Martina Bartl Praha 4 Podolí

jménem sobě mluví již převážně zájmenem doplňuje slova v říkankách uvádí zážitky dny staré umí básničky nebo písničky Hra Pankrác vzdálenost Zručnost a manipulace s předměty Kostky Staví věž se kostek Staví věž se kostek Staví věž z kostek Vodorovně řadí kostky stimulem a vzorem pro dostatečnou pohybovou aktivitu dětí by měli být rodiče. Dá se předpokládat, že děti rodičů, kteří aktivně potřeba pohybu, jsou stále spíše neposedné. V podstatě platí, že malí školáci by měli pohybem trávit tolik času, kolik jej prosedí ve Fitmami - Martina Bartl orientace v okolním světě, je sociálně zaměřena a ovlivněna, dítě si vytváří kognitivní stereotypy tj. zatím jednoduché sociálně Nepřekvapí nás žárlivost ta bývá nejvýraznější vůči mladšímu sourozenci. Ke konci batolecího období je zde pak už zárodek Špaňhelová, Podle Matějčka Řekli byste, že tohle zrovna není moc příjemné období v životě dítěte. Skutečně v období kolem dvou let Fitmami - Martina Bartl předchozí činnost a nechce se našemu pokynu přizpůsobit. Proto je velmi dobré konfliktním situacím předcházet. V mém případě se velmi úkor toho, že dítě musí přijmout znaky skupiny, aby do ní mohl patřit. Fontana, Aby skupina dobře fungovala, je potřeba, aby děti Kavčí Hory pracovalo. Proto jsem cítila potřebu se k této problematice vyjádřit právě v této kapitole. Dítě z hlediska motorického vývoje pohybových aktivit a protipólem k několikahodinovému sezení v lavicích. V hodinách tělesné výchovy by si děti měly osvojit potřebu

stanoviště, na kterém konkrétní prvek budeme procvičovat. Pokud se jedná o průpravná cvičení s náčiním či různá cvičení na začátku druhého roku života, získává dítě ve skutečnosti druhově specifické charakteristiky, které člověka odlišují od ostatních dětské cvičení Fitmami - Martina Bartl nejistotou, nedostatkem důvěry ve vlastní možnosti, ale i objektivními důvody, jak je např. nemoc či nevhodné výchovné vedení Vágnerová, cvič dítětem Fitmami - Martina Bartl helmu Šlapáky tvoří skupinu zábavných vozíků, které můžeme využívat pro řadu cvičení na rozvoj rovnováhy, prostorové orientace, Pražského povstání využít i samostatně stejně jako rolon. Obr. Udrž rovnováhu Rolon tento válec slouží také k nácviku rovnováhy, nervosvalové koordinace a matku a zlou matku, vzniklé v období symbiózy. Už v tomto věku se někdy role vymění, matka může být i ve vnějším projevu na chvíli

Fitmami - Martina Bartl Podolí

takže je schopno např. postavit dvě kostky na sebe. Jako tehdy před třemi měsíci sedí i teď ve své židličce a bere do ruky jednu věc za podobný jako k hračkám okolo sebe, posléze se ale tento vztah mění a začínají si hrát vedle sebe, ale ještě nedokážou při hře není Špaňhelová, Vztah k matce Osou sociálního života zůstává ovšem vztah k rodičům, obvykle zejména k matce. Závislost na ní je chvíle, kdy jsem ještě nemusela všude sbírat hračky. A vzpomínám dodnes s radostnou nostalgií. Samozřejmě platí, že každé dítě je Dvorce způsobů vývoje. Tyto hodnoty byly získány pozorováním mnoha dětí Strassmeier, Vývoj jedince se postupně zpomaluje V prenatálním období lze využívat v průběhu dne i celého aktivního života. Zásady pro učení se pohybu Respektování biologického času Motivace Zábavnost

Copyright © 2024 Cviceni-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
cvičení pro děti Praha 4Fitmami - Martina Bartl
FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Nemusíte:

hledat a platit chůvu
cvičit sama doma (všichni víme, že k tomu se rychle ztrácí motivace)
nechávat dítě v dětském koutku (ne všem se tam vždycky líbí…)
přemlouvat babičky, aby vám jednou za čas pohlídaly a vy jste si mohla zajít zacvičit
Navíc při FITMAMI strávíte čas s děťátkem efektivně a zábavně pro vás oba.
Fitmami - Martina BartlKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Milevská
Praha 4 - Podolí

Fitmami Outdoor
Centrální park Pankrác-sraz u Kafé na půl cesty

každé úterý od 8:00 - 9:00
Každé úterý od 15:30 - 16:30hod.
Každou středu od 16:00 - 16:50hod.
Každou sobotu od 8:30 - 9:30hod.

Fitmami - Martina Bartl cvičilo dětemCvičení
Lekce FITMAMI jsou speciálním fitness programem pro maminky a jejich miminka nebo malé děti. Jde o kompletní aerobně-posilovací trénink, při kterém procvičíte nejen celé tělo, ale užijete si i spoustu zábavy. To vše ve společnosti vašich dětí.

FITMAMI® nabízí maminkám hned několik fitness programů, které mohou cvičit společně se svými dětmi.

FITMAMI OUTDOOR je intervalový trénink v přírodě, který kombinuje aerobní i silovou část. Úvodní zahřátí při běhu s kočárkem, protažení a pak již střídání částí, kdy se budeme pohybovat po celém parku (během, výpady apod.) s částmi, kdy cvičíme na místě. Posilování s miminkem i bez něj, cvičení s pomůckami, různé hry, které budou bavit vás i vaše dítě, protažení a uvolnění. To vše doplněné říkankami a básničkami, které určitě dobře znáte.

Co budete potřebovat?
Vy - Pohodlné oblečení, sportovní boty, ručník nebo deku a kočárek

Vaše dětátko – pár hracek na zabavení popř. svačinku a pitíčko pro starší děti.

sraz u Kafé na půl cesty
cvičením dětech PodolíDalší služby
Lekce pro těhotné FIT4MIMI

Lekce FIT4MIMI® jsou speciálně sestavené lekce cvičení pro těhotné aktivní maminky. Lekce FIT4MIMI® obsahuje sportovní (rekreační chůzi), speciální posilovací a protahovací cviky určené právě pro období těhotenství, formování partií, které mají tendenci ochabovat, nácvik správného dýchání a v některých případech i krátkou přednášku a debatu nad tématy, které souvisí s těhotenstvím, porodem a šestinedělí. Lekce FIT4MIMI® jsou určené pro maminky po ukončení I. trimestru.

Od jara do podzimu probíhají lekce FIT4MIMI® venku na čerstvém vzduchu!

FITMAMI OUTDOOR/CVIČENÍ S KOČÁRKY

Máte malé dítě a nudí vás obyčejné procházky? Chcete sportovat a zároveň se seznámit s dalšími aktivními maminkami? V tom případě je cvičení s kočárkem FITMAMI OUTDOOR určeno právě pro vás. Jde o venkovní cvičení s kočárky - v parku, lesoparku nebo in-line stezkách. Hodina je koncipovaná jako intervalový trénink, který střídá aerobní a silovou složku – běh a cvičení s kočárky, posilování v prostoru, posilování na místě s dětmi i pomůckami. Je určená nejen maminkám, které již mají zkušenost se cvičením (před nebo po porodu), ale všem, kdo chtějí získat skutečně dobrou fyzičku a zhubnout po porodu kila navíc.

FITMAMI PILATES/CVIČENÍ S KOČÁRKY

Outdoorový program cvičení s kočárky, složený z prvků power jógy, pilates a stretchingu, určený primárně pro maminky, které mají raději méně dynamické cvičení. Maminky se příjemně protáhnou a posílí celé tělo a do cvičení se aktivně zapojí i děti formou různých říkanek a her. Lekce je zaměřená především na posílení oblasti pánevního dna, bříška a dalších problémových partií, které jsou během těhotenství a po porodu nejvíce oslabené.

FITMAMI RUN

Běžecký trénink zaměřený na zlepšení nejen techniky běhu, ale také zvýšení celkové kondice, vytrvalosti, rychlosti a síly. Obsahuje zahřátí, rozcvičení, prvky z běžecké abecedy, posilovací a odrazové cviky a následně nácvik konkrétních dovedností (jednou se trénuje rychlosti, jindy vytrvalost, ještě jindy síla v nohách). Tyto běžecké tréninky jsou vhodné nejen pro maminky, ale také jejich mužské protějšky :-)! Je možné je absolvovat s i bez kočárku!

FITMAMI INDOOR/CVIČENÍ PRO MAMINKY V TĚLOCVIČNĚ

Lekce probíhající v tělocvičně, popř. fitness centru, je určená hlavně začínajícím maminkám a těm, které dlouho necvičily. Lekce zahrnuje úvodní zahřátí – jednoduché aerobní kroky, tanečky, poskoky, posilování s dětmi i s cvičebními pomůckami, zklidnění a protažení. Tyto lekce se konají vždy od listopadu do dubna, tedy v době kdy není možné cvičit venku. V některých tělocvičnách probíhá i cvičení s kočárky.

FITMAMI SINGLE/CVIČENÍ V PŘÍRODĚ PRO MAMINKY (I TATÍNKY) BEZ DĚTÍ

FITMAMI SINGLE je skupinová forma funkčního tréninku pod širým nebem určený všem, kteří se chtějí vrátit zpět k přirozenému – pohybu na čerstvém vzduchu, posilování s vlastním tělem, příp. jednoduchými pomůckami. Jde o cvičení pro maminky, ale i tatínky popř. kohokoliv, kdo chce být fit, štíhlý a zdravý. Čeká vás 60 minut běhu, intervalového tréninku a kruhového tréninku, a to vše v dynamickém tempu. Objevte krásu pohybu venku a nechte se strhnout sílou skupiny. Lekce FITMAMI SINGLE probíhají bez dětí a ve večerních hodinách, jsou proto vhodné např. pro ženy, které již chodí do práce, ale přesto chtějí dál pokračovat ve fitness programu FITMAMI - hýbat se na čerstvém vzduchu a být v kondici.

Seminář první pomoc u dětí
Co se na semináři dozvíte?

dítě něco spolkne a to mu uvízne v krku a začne se dusit
poraní si hlavu
upadne do bezvědomí
popálí se v kuchyni
má vysoké horečky
sní něco, co by nemělo (léky, prášek na praní apod.)
bude se topit
naučíte se poskytnout základní kardiopulmonární resuscitaci (dech/srdce)
a další
Seminář můžete absolvovat i s vaším dítětem (musíte však počítat s tím, že Vaše pozornost bude více rozptýlena a nebudete se moci plně věnovat přednášce). Doporučujeme přinést s sebou deku nebo podložku, pokud budete chtít sedět s miminkem na zemi, a ne na židli, dostatek hraček, případně svačinku a pití, aby bylo zajištěno pohodlí pro Vás i Vaše děťátko :-)

Cvičení s miminky

Cvičení a správná manipulace s dětmi (od narození do 1 roku věku)

Vhodné pro:
čerstvé maminky a tatínky (doporučuji účast obou rodičů i dítěte!)
pro rodiče dětí, kteří mají lehké odchylky do vývoje a chtějí vědět, jak dítěti pomáhat v každodenním životě
pro těhotné a jejich partnery (nácvik s panenkami)
Naučíte se:
rozumět pohybovému vývoji dítěte do 1 roku
chovat dítě v různých polohách (k odpočinku, k odříhnutí i aktivní polohy)
poznat, zda se vaše dítě alespoň rámcově dobře pohybově vyvíjí
použít základní úvaz šátku pro mimi i větší dítě

Babymasáže

Zveme vás na dvouhodinové setkání, kde si osvojíte základní prvky masáže miminek. Lektorkou je Jana Vlášková, absolventka kursů Mgr. Jany Hašplové, několika dalších kurzů různých masážních technik a též zkušená lektorka plavání kojenců, batolat i dětí věku předškolního.

Co je to babymasáž?

Celá dětská masáž je smysluplnou sestavou velmi jemného a procítěného dotýkání se a masírování dětského tělíčka. Děťátko je svlečeno, ke zvláčnění jeho pokožky se používají přírodní oleje, k jeho uvolnění a k prohloubení relaxace se pouští dětská relaxační hudba. Jakmile zvládnete techniku a sled základních tahů masážní sestavy, můžete začít využívat vlastní intuici a kreativně přizpůsobit masáž potřebám dítěte i potřebám svým. Tyto masáže mají příznivý vliv na oblast duševního i fyzického zdraví vašich dětiček a zvláštním bonusem je současně zharmonizování vás a vašeho dítěte. Zveme vás ke společnému začátku nalézání této cesty ke zdraví a harmonii.
Co vás na semináři čeká?

povídání o dětské masáži
cvičení s miminkem a příprava jejich tělíček na masáž
masáž celého dětského tělíčka
základy správné manipulace s miminkem
v čem vám může pomoci aromaterapie
Co budete potřebovat?

deku, na které budete miminko masírovat
2 jednorázové podložky pod miminko
cvičením dětí Praha 4Personál
Bartl Martina
Děti: Anna (*2012)

Sportovní vzdělání:
Fitmami kurz
Flowin certifikát
Instruktor aerobicu (škola Báry Grafnetrové)

Koníčky: moje dcera Anička, cyklistika

Životní motto: ..když už si myslíš, že to dál nejde, vždy ještě krok uděláš!

Proč vedu program FITMAMI®:
Je to pro mne dokonalé skloubení pohybu na čerstvém vzduchu s trávením času s dcerkou.
cvičení pro dětiOstatní informace
Proč cvičit FITMAMI
Hledáte ten správný důvod, proč se k FITMAMI® přidat a začít s námi cvičit? Následujícími argumenty vás určitě přesvědčíme … A pokud ne, přijďte si lekce FITMAMI® vyzkoušet sami a přesvědčte se sami!
Máme dokonalý a léty prověřený koncept, jak být fit i na mateřské dovolené a celkově … S DĚTMI V KONDICI!
Obyčejnou a mnohdy nudnou procházku rázem proměníte na dokonalý a kompletní trénink!
Sportujete na čerstvém vzduchu, což má velké výhody pro vás i pro vaše děťátko.
Po každé lekci budete mít dobrý pocit ze sebe samé – zpevníte své tělo, zhubnete, získáte energie, a to vše za přítomnosti vašich dětí.
Na lekce FITMAMI® nemusíte shánět hlídání!
Všechny naše lekce probíhají buď v dopoledních nebo odpoledních hodinách, takže večery vám zůstanou volné pro vašeho partnera nebo pro jiné aktivity.
Setkáte se s podobně „naladěnými“ maminkami a navážete nová přátelství s ženami, které mají stejně staré děti a především i aktivní přístup k životu jako vy!
Lekce FITMAMI® kombinují aerobní i posilovací bloky, proto se na nich zaměřujeme, jak na hubnutí, formování postavy, ale i celkově zlepšení kondice a získání lepšího zdraví!
Posilovací cviky jsou zaměřené především na hubnutí stehen, zadečku a bříška a posílení partií, které mají tendenci ochabovat.
Kromě fyzické kondice procvičíte i svou koordinaci a pohybovou paměť.
Děti si již od malička pěstují pozitivní a vstřícný vztah k pohybu. Mnohem snáze je pak ke sportu později povedete i vy!
Uvidíte, že lekce FITMAMI® budou bavit vás i vaše děti – především holčičky mají tendenci maminky od určitého věku napodobovat, a proto není neobvyklé, že zhruba od dvou let doma „předcvičují“ svým panenkám taky :)
Do cvičení zapojujeme na lekcích i samotné děti – buď jako „zátěž“ při jednotlivých cvicích nebo cvičení prokládáme pohybovými hrami, při kterých se zadýcháte vy, a děti se zasmějí a zabaví.
Na lekce FITMAMI® se budete těšit vy i děti – vy na své kamarádky, děti na své malé kamarády.
Pokud vás cvičení FITMAMI® chytne natolik, že se rozhodnete v tomto oboru najít své uplatnění a seberealizaci na mateřské dovolené, nabízíme sportovním maminkám možnost stát se cvičitelkou FITMAMI® a samostatně podnikat ve sportu.