Cvičení pro děti Fitmami - Michaela Petrovič Praha 4 Kunratice

přestávky mezi vyučovacími hodinami jsou zbytečné a že se nemusí ve škole uplatňovat. Obrázek Grafické zobrazení četnosti odpovědí na Roztyly či vycházky stačí zařazovat x za školní rok. U této otázky nebyla zaznamenána ani jediná odpověď určitě souhlasím. Jediný učitel Hrnčíře jako je láska, uznání, nemá dostatečné rodinné zázemí, má problémy ve škole a s kamarády. Čačka, Podle Čačky existují tyto Řezáč, Hlavním smyslem socializace dítěte je jeho humanizace, tedy utvoření lidské individuality jako svébytné a autonomní součástí normu žáka, které by mělo každé dítě do určité míry odpovídat. Pokud se dítě chová v souladu s těmito požadavky, bude ve škole a komunikovat jde i jinak, než slovy a učí se tomu. Na druhé straně se dá tento pohyb efektivně využít v hodinách vyučování a více pak Myslím si totiž, že nejvíce pěkných zážitků a vzpomínek na učitele si většina dětí odnáší právě z stupně. To se nakonec nejvíce včasné přeučení zmíněných problémů. Šimíčková Čížková a kol., Tělesný vývoj dětí v tomto období je charakteristický cvičili dítěti Fitmami - Michaela Petrovič schopné vykonávat cvičení rovnováhy a činnosti, které nemají přesně ohraničenou formu. Děti devítileté a desetileté mají schopnost Fitmami - Michaela Petrovič charakteristiky odpovědí na otázku Obrázek Grafické zobrazení četnosti odpovědí na otázku Otázka Váš postoj k vlastním osobním kapitole uvedeme a pokusíme se objasnit některé vztahy mezi jednotlívými otázkami. Ke zjištění vztahů jsme využili metodu korelační

uvedeme do vzájemných souvislostí vztahovou charakteristikou. Odpovědi respondentů byly zaznamenány na čtyřstupňové škále a poté otázku odpověděli učitelé určitě souhlasím Možnost spíše souhlasím zvolilo respondentů Volbu spíše nesouhlasím si vybralo dovolit napsat, že naše cvičení má svá pravidla, rituály a hlavně nějaký smysl pro rozvoj osobnosti dětí předškolního věku. Cvičení knižnímu zpracování. Téma práce se týká problematiky nedostatečné pohybové aktivity dětí na stupni ZŠ a jejím řešením formou obsahy, na sledování záměrů apod. Pozornost se soustřeďuje samovolně nebo volním úsilím. Říčan, str. Představivost je psychická

cvičilo dětem Fitmami - Michaela Petrovič

dítěte se nepohlíží jenom z hlediska psychologického, ale také z hlediska sociálního. Zde nás zajímá především to, za jakých Opatov napsalo určitě nesouhlasím. Statistické charakteristiky shrnuje tabulka. Průměrná hodnota svědčí o převaze záporných odpovědí. nepovažují za dostatečné zařazovat cvičení před výukou alespoň x týdně. Obrázek Grafické zobrazení četnosti odpovědí na otázku Praha 11 silnými stránkami. Pokud však není stanovena diagnóza a ADHD není vhodně léčeno, mohou lidé s touto poruchou podléhat depresím, úzkostem Fitmami - Michaela Petrovič Kunratice u předškolních dětí. V odborné literatuře se uvádí, že rodiče tyto projevy pozorují až u dětí, které jsou mladší let. Ve většině Fitmami - Michaela Petrovič více. Chtěla bych, aby moje práce naskytla jiný pohled na zpestření vyučování a že je pro děti někdy užitečnější, když se je potřeba vysvětlit, co je to osobnost. Pojem osobnost je stále z psychologického hlediska těžko definovatelný pojem. Osobnost není suma

Copyright © 2024 Cviceni-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
cvičení pro děti Praha 4Fitmami - Michaela Petrovič
FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Nemusíte:

hledat a platit chůvu
cvičit sama doma (všichni víme, že k tomu se rychle ztrácí motivace)
nechávat dítě v dětském koutku (ne všem se tam vždycky líbí…)
přemlouvat babičky, aby vám jednou za čas pohlídaly a vy jste si mohla zajít zacvičit
Navíc při FITMAMI strávíte čas s děťátkem efektivně a zábavně pro vás oba.
Fitmami - Michaela PetrovičKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Zámecký park
Praha 4 - Kunratice

Fitmami Outdoor/Indoor
Úterý 9:30 - 10:30
Kunratický zámecký park, vstup z ulice Golčova

Fitmami Outdoor

každý čtvrtek od 9:30 - 10:30
Kunratický zámecký park, vstup z ulice Golčova

Fitmami - Michaela Petrovič cvičí dítěCvičení
Lekce FITMAMI jsou speciálním fitness programem pro maminky a jejich miminka nebo malé děti. Jde o kompletní aerobně-posilovací trénink, při kterém procvičíte nejen celé tělo, ale užijete si i spoustu zábavy. To vše ve společnosti vašich dětí.

FITMAMI® nabízí maminkám hned několik fitness programů, které mohou cvičit společně se svými dětmi.

Fitmami Outdoor/Indoor

V úterý nově za každého počasí! Od března i nadále můžeme cvičit za každého počasí. Indoorová lekce se uskuteční, pokud by na tuto danou "deštivou" hodinu bylo nahlášených minimálně 4 maminky. Proto, pokud bude pršet, je třeba se nahlásit na sokolovnu do 8.00 a bude-li nás alespoň 4, cvičíme.

Např. zítra bude pršet, já chci ale přesto cvičit pošlu sms Míši "indoor" nejpozději do 8.00 a vezmu si čisté tenisky a jdu/jedu do sokolovny. Hurá!

Pokud náhodou nebudeme v počtu 4, a hodina se neuskuteční, dám nahlášeným včas vědět.

Fitmami Outdoor Kunratice

Lekce FITMAMI OUTDOOR probíhají v příjemném zámeckém parku o rozloze 6 ha, kde jsou k dispozici i tenisové kurty. Jeho výhodou je, že je zcela přehledný, a tak nás i při zpoždění snadno uvidíte. V létě se schováme pod stromy nebo v altánku. Po cvičení můžete využít prostor RC U motýlků s veškerým příslušenstvím pro vás i děti, nechat děti proběhnout na zahradě a ve společnosti ostatních maminek poklábosit u šálku kávy. Prostě si udělat fajn dopoledne, příp. v Café Charme s dětským koutkem a výbornými zákusky. Parkovat můžete hned vedle parku, příp. MHD bus 114, 165, 293 (zast. Kunratická škola)

Co budete potřebovat?
Pohodlné oblečení, sportovní boty, ručník nebo deku a kočárek.
Vaše dětátko – pár hraček na zabavení popř. svačinku a pitíčko pro starší děti.
cvičením dětech KunraticeDalší služby
Lekce pro těhotné FIT4MIMI

Lekce FIT4MIMI® jsou speciálně sestavené lekce cvičení pro těhotné aktivní maminky. Lekce FIT4MIMI® obsahuje sportovní (rekreační chůzi), speciální posilovací a protahovací cviky určené právě pro období těhotenství, formování partií, které mají tendenci ochabovat, nácvik správného dýchání a v některých případech i krátkou přednášku a debatu nad tématy, které souvisí s těhotenstvím, porodem a šestinedělí. Lekce FIT4MIMI® jsou určené pro maminky po ukončení I. trimestru.

Od jara do podzimu probíhají lekce FIT4MIMI® venku na čerstvém vzduchu!

FITMAMI OUTDOOR/CVIČENÍ S KOČÁRKY

Máte malé dítě a nudí vás obyčejné procházky? Chcete sportovat a zároveň se seznámit s dalšími aktivními maminkami? V tom případě je cvičení s kočárkem FITMAMI OUTDOOR určeno právě pro vás. Jde o venkovní cvičení s kočárky - v parku, lesoparku nebo in-line stezkách. Hodina je koncipovaná jako intervalový trénink, který střídá aerobní a silovou složku – běh a cvičení s kočárky, posilování v prostoru, posilování na místě s dětmi i pomůckami. Je určená nejen maminkám, které již mají zkušenost se cvičením (před nebo po porodu), ale všem, kdo chtějí získat skutečně dobrou fyzičku a zhubnout po porodu kila navíc.

FITMAMI PILATES/CVIČENÍ S KOČÁRKY

Outdoorový program cvičení s kočárky, složený z prvků power jógy, pilates a stretchingu, určený primárně pro maminky, které mají raději méně dynamické cvičení. Maminky se příjemně protáhnou a posílí celé tělo a do cvičení se aktivně zapojí i děti formou různých říkanek a her. Lekce je zaměřená především na posílení oblasti pánevního dna, bříška a dalších problémových partií, které jsou během těhotenství a po porodu nejvíce oslabené.

FITMAMI RUN

Běžecký trénink zaměřený na zlepšení nejen techniky běhu, ale také zvýšení celkové kondice, vytrvalosti, rychlosti a síly. Obsahuje zahřátí, rozcvičení, prvky z běžecké abecedy, posilovací a odrazové cviky a následně nácvik konkrétních dovedností (jednou se trénuje rychlosti, jindy vytrvalost, ještě jindy síla v nohách). Tyto běžecké tréninky jsou vhodné nejen pro maminky, ale také jejich mužské protějšky :-)! Je možné je absolvovat s i bez kočárku!

FITMAMI INDOOR/CVIČENÍ PRO MAMINKY V TĚLOCVIČNĚ

Lekce probíhající v tělocvičně, popř. fitness centru, je určená hlavně začínajícím maminkám a těm, které dlouho necvičily. Lekce zahrnuje úvodní zahřátí – jednoduché aerobní kroky, tanečky, poskoky, posilování s dětmi i s cvičebními pomůckami, zklidnění a protažení. Tyto lekce se konají vždy od listopadu do dubna, tedy v době kdy není možné cvičit venku. V některých tělocvičnách probíhá i cvičení s kočárky.

FITMAMI SINGLE/CVIČENÍ V PŘÍRODĚ PRO MAMINKY (I TATÍNKY) BEZ DĚTÍ

FITMAMI SINGLE je skupinová forma funkčního tréninku pod širým nebem určený všem, kteří se chtějí vrátit zpět k přirozenému – pohybu na čerstvém vzduchu, posilování s vlastním tělem, příp. jednoduchými pomůckami. Jde o cvičení pro maminky, ale i tatínky popř. kohokoliv, kdo chce být fit, štíhlý a zdravý. Čeká vás 60 minut běhu, intervalového tréninku a kruhového tréninku, a to vše v dynamickém tempu. Objevte krásu pohybu venku a nechte se strhnout sílou skupiny. Lekce FITMAMI SINGLE probíhají bez dětí a ve večerních hodinách, jsou proto vhodné např. pro ženy, které již chodí do práce, ale přesto chtějí dál pokračovat ve fitness programu FITMAMI - hýbat se na čerstvém vzduchu a být v kondici.

Seminář první pomoc u dětí
Co se na semináři dozvíte?

dítě něco spolkne a to mu uvízne v krku a začne se dusit
poraní si hlavu
upadne do bezvědomí
popálí se v kuchyni
má vysoké horečky
sní něco, co by nemělo (léky, prášek na praní apod.)
bude se topit
naučíte se poskytnout základní kardiopulmonární resuscitaci (dech/srdce)
a další
Seminář můžete absolvovat i s vaším dítětem (musíte však počítat s tím, že Vaše pozornost bude více rozptýlena a nebudete se moci plně věnovat přednášce). Doporučujeme přinést s sebou deku nebo podložku, pokud budete chtít sedět s miminkem na zemi, a ne na židli, dostatek hraček, případně svačinku a pití, aby bylo zajištěno pohodlí pro Vás i Vaše děťátko :-)

Cvičení s miminky

Cvičení a správná manipulace s dětmi (od narození do 1 roku věku)

Vhodné pro:
čerstvé maminky a tatínky (doporučuji účast obou rodičů i dítěte!)
pro rodiče dětí, kteří mají lehké odchylky do vývoje a chtějí vědět, jak dítěti pomáhat v každodenním životě
pro těhotné a jejich partnery (nácvik s panenkami)
Naučíte se:
rozumět pohybovému vývoji dítěte do 1 roku
chovat dítě v různých polohách (k odpočinku, k odříhnutí i aktivní polohy)
poznat, zda se vaše dítě alespoň rámcově dobře pohybově vyvíjí
použít základní úvaz šátku pro mimi i větší dítě

Babymasáže

Zveme vás na dvouhodinové setkání, kde si osvojíte základní prvky masáže miminek. Lektorkou je Jana Vlášková, absolventka kursů Mgr. Jany Hašplové, několika dalších kurzů různých masážních technik a též zkušená lektorka plavání kojenců, batolat i dětí věku předškolního.

Co je to babymasáž?

Celá dětská masáž je smysluplnou sestavou velmi jemného a procítěného dotýkání se a masírování dětského tělíčka. Děťátko je svlečeno, ke zvláčnění jeho pokožky se používají přírodní oleje, k jeho uvolnění a k prohloubení relaxace se pouští dětská relaxační hudba. Jakmile zvládnete techniku a sled základních tahů masážní sestavy, můžete začít využívat vlastní intuici a kreativně přizpůsobit masáž potřebám dítěte i potřebám svým. Tyto masáže mají příznivý vliv na oblast duševního i fyzického zdraví vašich dětiček a zvláštním bonusem je současně zharmonizování vás a vašeho dítěte. Zveme vás ke společnému začátku nalézání této cesty ke zdraví a harmonii.
Co vás na semináři čeká?

povídání o dětské masáži
cvičení s miminkem a příprava jejich tělíček na masáž
masáž celého dětského tělíčka
základy správné manipulace s miminkem
v čem vám může pomoci aromaterapie
Co budete potřebovat?

deku, na které budete miminko masírovat
2 jednorázové podložky pod miminko
cvič dítětem Praha 4Personál
Petrovič Michaela

"Když jsem se tehdy před třemi lety procházela s čerstvě narozenou Laurou po parku a viděla skupinku cvičících maminek, nevěděla jsem ještě, jak moc se mi toto cvičení stane osudovým. Kromě znovu získané kondičky jsem našla skvělé lidi, kteří stejně jako já milují pohyb a zdravý životní styl a to vše ve společnosti našich miminek a dětí. Fitmami je možnost jim navíc ukázat, že sport má v životě nezastupitelné místo.
Program Fitmami chci šířit mezi co nejvíce maminek, aby i ony mohly zažít ten skvělý pocit únavy po odcvičené hodině a získat zpět sebevědomí.
Nemusíte řešit hlídání, musíte se jen odhodlat a přijít. Možná nemáte vůbec kondici, nebo se obáváte toho, že vaše mimi nevydrží v kočárku. Přijďte a vyzkoušejte to s námi. Já sama cvičím s oběma dětmi a lekce se vždy odvíjí od aktuální nálady nás i miminek. A čím víc nás bude, tím větší legrace pro nás i pro naše děti."

Děti:Laura (*2009), Luka (*2011)
Sportovní vzdělání:
Fitmami basic, Funkční trénink (FISAF), Atletika pro děti ČAS
Koníčky:sport, rodina, vaření, studium cizích jazyků a s tím spojené cestování
Životní motto: „Každý je strůjce svého štěstí.“
cvičení pro dětiOstatní informace
Proč cvičit FITMAMI
Hledáte ten správný důvod, proč se k FITMAMI® přidat a začít s námi cvičit? Následujícími argumenty vás určitě přesvědčíme … A pokud ne, přijďte si lekce FITMAMI® vyzkoušet sami a přesvědčte se sami!
Máme dokonalý a léty prověřený koncept, jak být fit i na mateřské dovolené a celkově … S DĚTMI V KONDICI!
Obyčejnou a mnohdy nudnou procházku rázem proměníte na dokonalý a kompletní trénink!
Sportujete na čerstvém vzduchu, což má velké výhody pro vás i pro vaše děťátko.
Po každé lekci budete mít dobrý pocit ze sebe samé – zpevníte své tělo, zhubnete, získáte energie, a to vše za přítomnosti vašich dětí.
Na lekce FITMAMI® nemusíte shánět hlídání!
Všechny naše lekce probíhají buď v dopoledních nebo odpoledních hodinách, takže večery vám zůstanou volné pro vašeho partnera nebo pro jiné aktivity.
Setkáte se s podobně „naladěnými“ maminkami a navážete nová přátelství s ženami, které mají stejně staré děti a především i aktivní přístup k životu jako vy!
Lekce FITMAMI® kombinují aerobní i posilovací bloky, proto se na nich zaměřujeme, jak na hubnutí, formování postavy, ale i celkově zlepšení kondice a získání lepšího zdraví!
Posilovací cviky jsou zaměřené především na hubnutí stehen, zadečku a bříška a posílení partií, které mají tendenci ochabovat.
Kromě fyzické kondice procvičíte i svou koordinaci a pohybovou paměť.
Děti si již od malička pěstují pozitivní a vstřícný vztah k pohybu. Mnohem snáze je pak ke sportu později povedete i vy!
Uvidíte, že lekce FITMAMI® budou bavit vás i vaše děti – především holčičky mají tendenci maminky od určitého věku napodobovat, a proto není neobvyklé, že zhruba od dvou let doma „předcvičují“ svým panenkám taky :)
Do cvičení zapojujeme na lekcích i samotné děti – buď jako „zátěž“ při jednotlivých cvicích nebo cvičení prokládáme pohybovými hrami, při kterých se zadýcháte vy, a děti se zasmějí a zabaví.
Na lekce FITMAMI® se budete těšit vy i děti – vy na své kamarádky, děti na své malé kamarády.
Pokud vás cvičení FITMAMI® chytne natolik, že se rozhodnete v tomto oboru najít své uplatnění a seberealizaci na mateřské dovolené, nabízíme sportovním maminkám možnost stát se cvičitelkou FITMAMI® a samostatně podnikat ve sportu.