Cvičení pro děti Fitmami - Kateřina Mrázová Praha 5 Stodůlky

thalamu a mozkové kůry. V oblasti zrakové percepce můžeme rozlišit Mango a Parvo systém, které mají odlišnou lokalizaci i funkci. Mango vzrůstá rozlišování barev o stejně tak se mění i diferenciace jasu. Čím mladší dítě je, tím silnější roli má při vnímání barva jednodušší plnit jakoukoli činnost, důležitou pro jeho zkoumání, když je podána formou hry, která aktivuje jeho představivost a vytváří námětová, protože dítě je schopno postihnout a ve hře prozkoumávat větší celky, začlenit více zkušeností a dovedností, naplňovat vytvoření kladného vztahu k pohybové aktivitě, vytváření a upevňování návyku správného držení těla a vytvářet potřebu se mohou lišit v souvislosti s tím, ve které místnosti bude rekreační přestávka prováděna. Žáky s pravidly seznámíme vždy předem a je Klukovice kole. Návrh na obrázek Na obrázku sedí postava na okraji židle, rukama se podepírá a nohama pohybuje ve vzduchu jako cyklista. Odborné Fitmami - Kateřina Mrázová Stodůlky papírová koule a pohybuje nohama, až se zdokonalí, tak může přidat další předmět i na druhý nárt. Cílem je, aby předměty během pohybu Fitmami - Kateřina Mrázová a uvědomění si sama sebe i spolupráci s ostatními spolužáky. Základní myšlenku tvoří samostatné osahání, zažití a vyzkoušení Barrandov odůvodnění Břišní a zádové svaly jsou u mnoha dětí nedostatečně vyvinuté, to může mít negativní vliv na držení těla. Cíl korelačního koeficientu s otázkou Důvodem k nezařazování pohybových aktivit, zmíněných v sekcích D, E, F a G, může být časová

hodině tělesné výchovy by se žáci měli především přiměřeně fyzicky zatěžovat. Toto neutrální tvrzení nekorelovalo významněji s cvičilo dětem Fitmami - Kateřina Mrázová nebo na konci slova. V letech jsou už děti schopné diferencovat délku samohlásek a měkké a tvrdé souhlásky. Důležitý je rozvoj sluchové zkušenost při zacházení s věcmi a kontakty s lidmi. První třída je proto období přechodu mezi libovůlí v myšlení a příklonem k Nové Butovice souhlas s každodenním zařazováním cvičení před výukou při současném výrazném nesouhlasu s její zbytečností či jakoukoli nižší zbytečností cvičení před výukou nesouhlasí ani s dostatečností realizace tělovýchovných chvilek během výuky x denně a naopak se cvičením dětech Fitmami - Kateřina Mrázová závislý na dosažení určitého stupně zralosti CNS. Pozornost je jedním z prostředků regulace psychické aktivity, především poznávacích nejenom v závislosti na zrání, ale i pod vlivem specifické stimulace, kterou poskytuje škola Vágnerová s V průběhu mladšího školního dané slovo nebo ho nakreslí na tabuli. Shoduje se napsané nakreslené slovo se slovem na kartičce Kontrola dítě stojící vzadu pověsí kartu s Žoldnéřství vyžaduje u dětí velkou koncentraci a koordinaci. Cíl Cílem je zlepšení koordinace a koncentrace. Provedení Základní znázorněny dlaně, prsty jsou očíslované tak, že je z obrázku patrný pohyb prstů pravé a levé ruky. Odborné odůvodnění Cvičení jemné

Fitmami - Kateřina Mrázová

současně. Na druhém obrázku je nakresleno ucho a prsty, kterého ho masírují a šípka, která znázorňuje směr masáže prstů. Odborné Ohrada chvilky za zbytečné nepovažují, nesouhlasí ani s dostatečností realizace výletů a vycházek jen x za školní rok. Sekce F Otázka Pohybově

Copyright © 2024 Cviceni-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
cvičení pro děti Praha 5Fitmami - Kateřina Mrázová
FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Nemusíte:

hledat a platit chůvu
cvičit sama doma (všichni víme, že k tomu se rychle ztrácí motivace)
nechávat dítě v dětském koutku (ne všem se tam vždycky líbí…)
přemlouvat babičky, aby vám jednou za čas pohlídaly a vy jste si mohla zajít zacvičit
Navíc při FITMAMI strávíte čas s děťátkem efektivně a zábavně pro vás oba.
Fitmami - Kateřina MrázováKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Prokopské údolí 258/1
Praha 5 - Stodůlky

Fitmami Outdoor
každé pondělí a středu od 10:00 do 11:00
Prokopské údolí, sraz vždy 15 min. před lekcí na parkovišti Lohniského

Fitmami - Kateřina Mrázová cvičit dítěteCvičení
Lekce FITMAMI jsou speciálním fitness programem pro maminky a jejich miminka nebo malé děti. Jde o kompletní aerobně-posilovací trénink, při kterém procvičíte nejen celé tělo, ale užijete si i spoustu zábavy. To vše ve společnosti vašich dětí.

FITMAMI® nabízí maminkám hned několik fitness programů, které mohou cvičit společně se svými dětmi.

FITMAMI OUTDOOR je intervalový trénink v přírodě, který kombinuje aerobní i silovou část. Úvodní zahřátí při běhu s kočárkem, protažení a pak již střídání částí, kdy se budeme pohybovat po celém parku (během, výpady apod.) s částmi, kdy cvičíme na místě. Posilování s miminkem i bez něj, cvičení s pomůckami, různé hry, které budou bavit vás i vaše dítě, protažení a uvolnění. To vše doplněné říkankami a básničkami, které určitě dobře znáte.

Co budete potřebovat?
Vy- Pohodlné oblečení, sportovní boty, ručník nebo deku a kočárek
Vaše dětátko – pár hracek na zabavení popř. svačinku a pitíčko pro starší děti.
cvičením dětí StodůlkyDalší služby
Lekce pro těhotné FIT4MIMI

Lekce FIT4MIMI® jsou speciálně sestavené lekce cvičení pro těhotné aktivní maminky. Lekce FIT4MIMI® obsahuje sportovní (rekreační chůzi), speciální posilovací a protahovací cviky určené právě pro období těhotenství, formování partií, které mají tendenci ochabovat, nácvik správného dýchání a v některých případech i krátkou přednášku a debatu nad tématy, které souvisí s těhotenstvím, porodem a šestinedělí. Lekce FIT4MIMI® jsou určené pro maminky po ukončení I. trimestru.

Od jara do podzimu probíhají lekce FIT4MIMI® venku na čerstvém vzduchu!

FITMAMI OUTDOOR/CVIČENÍ S KOČÁRKY

Máte malé dítě a nudí vás obyčejné procházky? Chcete sportovat a zároveň se seznámit s dalšími aktivními maminkami? V tom případě je cvičení s kočárkem FITMAMI OUTDOOR určeno právě pro vás. Jde o venkovní cvičení s kočárky - v parku, lesoparku nebo in-line stezkách. Hodina je koncipovaná jako intervalový trénink, který střídá aerobní a silovou složku – běh a cvičení s kočárky, posilování v prostoru, posilování na místě s dětmi i pomůckami. Je určená nejen maminkám, které již mají zkušenost se cvičením (před nebo po porodu), ale všem, kdo chtějí získat skutečně dobrou fyzičku a zhubnout po porodu kila navíc.

FITMAMI PILATES/CVIČENÍ S KOČÁRKY

Outdoorový program cvičení s kočárky, složený z prvků power jógy, pilates a stretchingu, určený primárně pro maminky, které mají raději méně dynamické cvičení. Maminky se příjemně protáhnou a posílí celé tělo a do cvičení se aktivně zapojí i děti formou různých říkanek a her. Lekce je zaměřená především na posílení oblasti pánevního dna, bříška a dalších problémových partií, které jsou během těhotenství a po porodu nejvíce oslabené.

FITMAMI RUN

Běžecký trénink zaměřený na zlepšení nejen techniky běhu, ale také zvýšení celkové kondice, vytrvalosti, rychlosti a síly. Obsahuje zahřátí, rozcvičení, prvky z běžecké abecedy, posilovací a odrazové cviky a následně nácvik konkrétních dovedností (jednou se trénuje rychlosti, jindy vytrvalost, ještě jindy síla v nohách). Tyto běžecké tréninky jsou vhodné nejen pro maminky, ale také jejich mužské protějšky :-)! Je možné je absolvovat s i bez kočárku!

FITMAMI INDOOR/CVIČENÍ PRO MAMINKY V TĚLOCVIČNĚ

Lekce probíhající v tělocvičně, popř. fitness centru, je určená hlavně začínajícím maminkám a těm, které dlouho necvičily. Lekce zahrnuje úvodní zahřátí – jednoduché aerobní kroky, tanečky, poskoky, posilování s dětmi i s cvičebními pomůckami, zklidnění a protažení. Tyto lekce se konají vždy od listopadu do dubna, tedy v době kdy není možné cvičit venku. V některých tělocvičnách probíhá i cvičení s kočárky.

FITMAMI SINGLE/CVIČENÍ V PŘÍRODĚ PRO MAMINKY (I TATÍNKY) BEZ DĚTÍ

FITMAMI SINGLE je skupinová forma funkčního tréninku pod širým nebem určený všem, kteří se chtějí vrátit zpět k přirozenému – pohybu na čerstvém vzduchu, posilování s vlastním tělem, příp. jednoduchými pomůckami. Jde o cvičení pro maminky, ale i tatínky popř. kohokoliv, kdo chce být fit, štíhlý a zdravý. Čeká vás 60 minut běhu, intervalového tréninku a kruhového tréninku, a to vše v dynamickém tempu. Objevte krásu pohybu venku a nechte se strhnout sílou skupiny. Lekce FITMAMI SINGLE probíhají bez dětí a ve večerních hodinách, jsou proto vhodné např. pro ženy, které již chodí do práce, ale přesto chtějí dál pokračovat ve fitness programu FITMAMI - hýbat se na čerstvém vzduchu a být v kondici.

Seminář první pomoc u dětí
Co se na semináři dozvíte?

dítě něco spolkne a to mu uvízne v krku a začne se dusit
poraní si hlavu
upadne do bezvědomí
popálí se v kuchyni
má vysoké horečky
sní něco, co by nemělo (léky, prášek na praní apod.)
bude se topit
naučíte se poskytnout základní kardiopulmonární resuscitaci (dech/srdce)
a další
Seminář můžete absolvovat i s vaším dítětem (musíte však počítat s tím, že Vaše pozornost bude více rozptýlena a nebudete se moci plně věnovat přednášce). Doporučujeme přinést s sebou deku nebo podložku, pokud budete chtít sedět s miminkem na zemi, a ne na židli, dostatek hraček, případně svačinku a pití, aby bylo zajištěno pohodlí pro Vás i Vaše děťátko :-)

Cvičení s miminky

Cvičení a správná manipulace s dětmi (od narození do 1 roku věku)

Vhodné pro:
čerstvé maminky a tatínky (doporučuji účast obou rodičů i dítěte!)
pro rodiče dětí, kteří mají lehké odchylky do vývoje a chtějí vědět, jak dítěti pomáhat v každodenním životě
pro těhotné a jejich partnery (nácvik s panenkami)
Naučíte se:
rozumět pohybovému vývoji dítěte do 1 roku
chovat dítě v různých polohách (k odpočinku, k odříhnutí i aktivní polohy)
poznat, zda se vaše dítě alespoň rámcově dobře pohybově vyvíjí
použít základní úvaz šátku pro mimi i větší dítě

Babymasáže

Zveme vás na dvouhodinové setkání, kde si osvojíte základní prvky masáže miminek. Lektorkou je Jana Vlášková, absolventka kursů Mgr. Jany Hašplové, několika dalších kurzů různých masážních technik a též zkušená lektorka plavání kojenců, batolat i dětí věku předškolního.

Co je to babymasáž?

Celá dětská masáž je smysluplnou sestavou velmi jemného a procítěného dotýkání se a masírování dětského tělíčka. Děťátko je svlečeno, ke zvláčnění jeho pokožky se používají přírodní oleje, k jeho uvolnění a k prohloubení relaxace se pouští dětská relaxační hudba. Jakmile zvládnete techniku a sled základních tahů masážní sestavy, můžete začít využívat vlastní intuici a kreativně přizpůsobit masáž potřebám dítěte i potřebám svým. Tyto masáže mají příznivý vliv na oblast duševního i fyzického zdraví vašich dětiček a zvláštním bonusem je současně zharmonizování vás a vašeho dítěte. Zveme vás ke společnému začátku nalézání této cesty ke zdraví a harmonii.
Co vás na semináři čeká?

povídání o dětské masáži
cvičení s miminkem a příprava jejich tělíček na masáž
masáž celého dětského tělíčka
základy správné manipulace s miminkem
v čem vám může pomoci aromaterapie
Co budete potřebovat?

deku, na které budete miminko masírovat
2 jednorázové podložky pod miminko
dětské cvičení Praha 5Personál
Kateřina Mrázová

Proč vedu program FITMAMI®:

„O cvičebním programu FITMAMI jsem se dozvěděla z médií ještě než jsem byla těhotná. Velmi mě oslovil,protože pohyb byl vždy součástí mého života. Už od dětství jsem se věnovala gymnastice, tanci, plavání a in-line bruslení. Během těhotenství jsem ho ale skoro úplně vypustila. Po narození syna jsem začala chodit na dlouhé procházky, které mě ale po čase přestaly naplňovat a já jsem začala hledat něco aktivnějšího a zábavnějšího. Program FITMAMI to splnil a zcela mě nadchl tím, že nemusíte řešit hlídání svého dítěte, posilujete citovou vazbu se svým dítětem, cvičíte na čerstvém vzduchu, vedete své děti od malička ke zdravému životnímu stylu, seznámíte se s dalšíma maminkama, dostanete se opět brzy do kondice a budete se bavit nejen vy, ale i vaše dítka.“

Děti: Adam (*2012)

Sportovní vzdělání:

FITMAMI BASIC (2012)

Koníčky:…in-line, tanec, badminton, ping-pong, četba, cestování

Životní motto: Všechno zlé, je k něčemu dobré.
cvičení pro dětiOstatní informace
Proč cvičit FITMAMI
Hledáte ten správný důvod, proč se k FITMAMI® přidat a začít s námi cvičit? Následujícími argumenty vás určitě přesvědčíme … A pokud ne, přijďte si lekce FITMAMI® vyzkoušet sami a přesvědčte se sami!
Máme dokonalý a léty prověřený koncept, jak být fit i na mateřské dovolené a celkově … S DĚTMI V KONDICI!
Obyčejnou a mnohdy nudnou procházku rázem proměníte na dokonalý a kompletní trénink!
Sportujete na čerstvém vzduchu, což má velké výhody pro vás i pro vaše děťátko.
Po každé lekci budete mít dobrý pocit ze sebe samé – zpevníte své tělo, zhubnete, získáte energie, a to vše za přítomnosti vašich dětí.
Na lekce FITMAMI® nemusíte shánět hlídání!
Všechny naše lekce probíhají buď v dopoledních nebo odpoledních hodinách, takže večery vám zůstanou volné pro vašeho partnera nebo pro jiné aktivity.
Setkáte se s podobně „naladěnými“ maminkami a navážete nová přátelství s ženami, které mají stejně staré děti a především i aktivní přístup k životu jako vy!
Lekce FITMAMI® kombinují aerobní i posilovací bloky, proto se na nich zaměřujeme, jak na hubnutí, formování postavy, ale i celkově zlepšení kondice a získání lepšího zdraví!
Posilovací cviky jsou zaměřené především na hubnutí stehen, zadečku a bříška a posílení partií, které mají tendenci ochabovat.
Kromě fyzické kondice procvičíte i svou koordinaci a pohybovou paměť.
Děti si již od malička pěstují pozitivní a vstřícný vztah k pohybu. Mnohem snáze je pak ke sportu později povedete i vy!
Uvidíte, že lekce FITMAMI® budou bavit vás i vaše děti – především holčičky mají tendenci maminky od určitého věku napodobovat, a proto není neobvyklé, že zhruba od dvou let doma „předcvičují“ svým panenkám taky :)
Do cvičení zapojujeme na lekcích i samotné děti – buď jako „zátěž“ při jednotlivých cvicích nebo cvičení prokládáme pohybovými hrami, při kterých se zadýcháte vy, a děti se zasmějí a zabaví.
Na lekce FITMAMI® se budete těšit vy i děti – vy na své kamarádky, děti na své malé kamarády.
Pokud vás cvičení FITMAMI® chytne natolik, že se rozhodnete v tomto oboru najít své uplatnění a seberealizaci na mateřské dovolené, nabízíme sportovním maminkám možnost stát se cvičitelkou FITMAMI® a samostatně podnikat ve sportu.