Copyright © 2024 Cviceni-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
cvičení pro děti Praha 6Yoga and art
Naše filozofie:

Každý si zaslouží prožívat čirou radost z bytí. Dostat svou mysl, tělo i duši do stavu harmonie, od nejmladších po nejstarší. Dopřejte si čas a prostor se nadechnout.

Být tady a teď.

Nabízíme lekce jógy pro všechny věkové kategorie. Od těch nejmenších i po ty nejstarší. Vybere si opravdu každý. Rádi pomáháme klientům nalézt vnitřní harmonii.
Yoga and artKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Bělohorská 35
Praha 6 - Břevnov

Yoga and art dětské cvičeníLekce jógy pro děti a teens
V Yoga & Art máme dlouholetou zkušenost s práci s dětmi a Teens. Yoga & Art vlastní i obchodní

známku TEEN JÓGA®

Jóga pro děti

Jóga dětem pomáhá stát se ohebnější a silnější, ulehčí jim udržet pozornost ve škole. Je dokonalou doplňkovou aktivitou pro děti věnující se dynamickému, kolektivnímu i individuálnímu závodnímu sportu – fotbalu, golfu, atletice, hokeji, tenisu nebo třeba volejbalu – u všech zmíněných je potřeba pevné a zároveň obratné tělo, stejně jako umění koncentrace mysli. Živé děti zklidní, málo aktivní naopak povzbudí k činnosti. Učí děti odpočívat, rozvíjí jejich fantazii, radost ze života a sebevědomí, nenásilnou formou je vybízí přemýšlet o sobě samém a svém okolí. Napomáhá dětem lépe zvládat stresové situace.

Středa 15:00 - 16:00 - lektorka Lucie Berkmanová
Čtvrtek 15:00 - 16:00 - lektorka Lucie Berkmanová

Teen jóga

Jedná se komplexní systém cvičení jógy určený pro dospívající dívky, který má svá specifika. Teen jóga zlepšuje kapacitu plic a krevního oběhu, posiluje imunitu, zlepšuje držení těla, optimalizuje tělesné funkce a posiluje tok energie v těle. Vedle toho se cvičení podílí na zajištění dobře fyzicky fungujícího těla. Pomáhá rozvíjet koncentraci a zlepšuje paměť. Pravidelné cvičení jógy pomáhá vštípit pozitivní vnímání sebe sama a učí být sebevědomý a pozitivní vůči sobě i svému okolí.

Pondělí 16:15 - 17:15 - lektorka Marie Hledíková
Úterý 17:00 - 18:15 - lektorky Petra Špindlerová a Daniela Šišková
Pátek 16:15 - 17:15 - lektorky Petra Špindlerová a Daniela Šišková
cvičilo dětem BřevnovDále nabízíme
Jóga pro těhotné

Jemné cvičení vhodné pro nastávající maminky – přináší uvolnění, protáhne i posílí svalstvo, zvýší energii, odbourává stres, snižuje případná nepohodlí jako bolesti zad či otoky a vědomou prací s vlastním tělem, dechem a myslí připravuje ženy k porodu. Vytváří prostor k péči o sebe samu a prohloubení spojení s miminkem.

Lekce jógy pro seniory

Nabízíme příjemné prostředí a cvičení šité na míru seniorům vedené příjemnou lektorkou, která bere ohled na individuální možnosti a potřeby jednotlivých účastníků. Lekce jsou vedeny v klidném tempu. Při cvičení jednotlivých pozic si protáhneme a posílíme celé tělo a naučíme se používat správně dech. Cvičíme pomalu, s rozvahou, s plnou pozorností a s použitím pomůcek včetně židlí. Každá hodina je zakončena příjemnou relaxací.

Čtvrtek 10:00 - 11:00

A také klasické lekce jógy, workshopy a semináře pro širokou veřejnost.

Více info na našem webu či v rezervačním systému.
www.yoga-art.cz, tel.: 774 150 760
Těšíme se na Vás na lekci.
Vaše Yoga & Art