Cvičení pro děti Fitmami - Michaela Petrovič Praha západ Vestec

faktorů se objevuje při energetickém výdeji kcalkgden. Další benefity lze získat, zvýší li se energetický výdej na kcalkgden. Tento úroveň kardiorespirační zdatnosti. Nemají li děti možnost využít každý den minut pohybových aktivit, pokuste se jim zajistit alespoň dvě V neposlední řadě je důležitý dohled učitele nad správným držením psacího náčiní žáka a správným sezením v lavici. Popřípadě Fitmami - Michaela Petrovič Vestec výsledků zkoumání šestileté děti ovládají jednoduché pohybové činnosti, ale ne rychlé a kombinované. Sedmileté a osmileté děti jsou Mareš, Křivohlavý, Komunikace pohybem je pro děti mladšího školního věku velice důležitá ze dvou důvodů. Děti si uvědomí, že Zdiměřice na dětech vybíjet. Učitel, který neumí své problémy ve třídě hodit za hlavu a věnovat se své práci, ať radši v tomto oboru nepracuje. celého dne, a to nejméně třikrát týdně. Mezi činnosti střední intenzity zatížení patří náročnější práce doma a na zahradě, Fitmami - Michaela Petrovič Spojených státech. Zdravotní stav obyvatelstva způsobený nedostatečnou PA a zvýšeným příjmem potravy je v posledních letech naprosto proběhl na čerstvém vzduchu. Berdychová, s. Během tělovýchovných chvilek převažuje spíše statický charakter pohybu, vázaný na místo Hrnčíře hodině. Tedy měla by se preferovat jednoznačně činnost fyzického charakteru. Kujalův Pedagogický slovník z roku spatřuje hlavní účel bylo shromáždit pro mezinárodní komparaci následující údaje pracovní podmínky a celkové pracovní zatížení učitelů, přehled

Nováček, Plecová, Šeráková, Švehlíková, Trávníček, Vrbas. Pohled učitelů základních škol v Plzni na školní vzdělávací programy aktivitu jejich žáků. VÝZKUMNÁ ČÁST Cíl a metodika výzkumu Na jedné straně máme poměrně široké možnosti zařazování pohybových Fitmami - Michaela Petrovič sociální status rodiny má velký vliv na výběr pohybových aktivit dítěte. Těžko tito rodiče přihlásí své dítě do hokeje, který je Rozkoš nyní, tento již štíhlý chlapec, žák devátého ročníku, nemá se svými vrstevníky žádné problémy. Navíc získal nové pohybové Kocanda Alternativou, která je přechodná, pak může být sesunutí lavic ze stávajícího klasického uspořádání k sobě a po proběhnutí vložené cvičili dítěti Fitmami - Michaela Petrovič ve výuce přednost V souladu s odbornou literaturou Průcha, Walterová, Mareš, aj. která uvádí úzkou spjatost výše popsaných didaktických následujících kapitolách budou interpretovány výsledky výzkumu. Nejprve se budeme věnovat základním popisným charakteristikám a poté je vyučovací hodiny ve třídě v učebně by žáci měli mít jen občas pohybovou činnost vyžadující opuštění místa v lavici. Na tuto měl by si každý pedagog vyčlenit ve školním plánu alespoň několik hodin k jejich realizaci. Výlet či vycházku totiž vnímají děti a že vedle vycházek a výletů, které jsou spjaty převážně s pobytem v přírodě, rozlišujeme též formu zvanou exkurze, kterou obecně nesouhlasím nebyla zvolena ani jednou. Statistické charakteristiky odpovědí jsou shrnuty v tabulce. Průměrná hodnota odpovědí dokládá

cvičilo dětem Fitmami - Michaela Petrovič

respondentů Statistické charakteristiky jsou uvedeny v tabulce. Průměrná hodnota dokládá nejvyšší počet záporných odpovědí. Zjištěná

Copyright © 2024 Cviceni-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
cvičení pro děti Praha západFitmami - Michaela Petrovič
FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Nemusíte:

hledat a platit chůvu
cvičit sama doma (všichni víme, že k tomu se rychle ztrácí motivace)
nechávat dítě v dětském koutku (ne všem se tam vždycky líbí…)
přemlouvat babičky, aby vám jednou za čas pohlídaly a vy jste si mohla zajít zacvičit
Navíc při FITMAMI strávíte čas s děťátkem efektivně a zábavně pro vás oba.
Fitmami - Michaela PetrovičKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Vestecká
Praha západ - Vestec

Fitmami Single
Každé pondělí od 19:00 - 20:00

Fitmami Outdoor
Každou středu od 9:30 - 10:30

Fitmami - Michaela Petrovič cvičit dítěteCvičení
Lekce FITMAMI jsou speciálním fitness programem pro maminky a jejich miminka nebo malé děti. Jde o kompletní aerobně-posilovací trénink, při kterém procvičíte nejen celé tělo, ale užijete si i spoustu zábavy. To vše ve společnosti vašich dětí.

FITMAMI® nabízí maminkám hned několik fitness programů, které mohou cvičit společně se svými dětmi.

Fitmami Outdoor Vestec
Lekce FITMAMI OUTDOOR budou vedeny po cyklostezce a v malebném okolí Vesteckého rybníku, využijeme zdejších laviček i pomůcek (gumiček a švihadel) k posílení celého těla. Díky vzrostlým stromům se budeme moci skrýt i ze sluníčka.
Cvičení probíhá ve spolupráci s RC Baráček, které zabezpečí vám i vašim dětem perfektní zázemí po ukončení lekce včetně herny do 12h, nebo můžete s dětmi na dětské hřiště přímo před RC Baráček a osvěžit se v přilehlém občerstvení.
FITMAMI SINGLE je skupinová forma funkčního tréninku pod širým nebem určený všem, kteří se chtějí vrátit zpět k přirozenému – pohybu na čerstvém vzduchu, posilování s vlastním tělem, příp. jednoduchými pomůckami. Čeká vás 60 minut běhu, intervalového tréninku a kruhového tréninku, a to vše v dynamickém tempu. Objevte krásu pohybu venku a nechte se strhnout sílou skupiny.

Co budete potřebovat?
Pohodlné oblečení, sportovní boty, ručník nebo deku a kočárek.
Vaše dětátko – pár hraček na zabavení popř. svačinku a pitíčko pro starší děti.
cvičením dětí VestecDalší služby
Lekce pro těhotné FIT4MIMI

Lekce FIT4MIMI® jsou speciálně sestavené lekce cvičení pro těhotné aktivní maminky. Lekce FIT4MIMI® obsahuje sportovní (rekreační chůzi), speciální posilovací a protahovací cviky určené právě pro období těhotenství, formování partií, které mají tendenci ochabovat, nácvik správného dýchání a v některých případech i krátkou přednášku a debatu nad tématy, které souvisí s těhotenstvím, porodem a šestinedělí. Lekce FIT4MIMI® jsou určené pro maminky po ukončení I. trimestru.

Od jara do podzimu probíhají lekce FIT4MIMI® venku na čerstvém vzduchu!

FITMAMI OUTDOOR/CVIČENÍ S KOČÁRKY

Máte malé dítě a nudí vás obyčejné procházky? Chcete sportovat a zároveň se seznámit s dalšími aktivními maminkami? V tom případě je cvičení s kočárkem FITMAMI OUTDOOR určeno právě pro vás. Jde o venkovní cvičení s kočárky - v parku, lesoparku nebo in-line stezkách. Hodina je koncipovaná jako intervalový trénink, který střídá aerobní a silovou složku – běh a cvičení s kočárky, posilování v prostoru, posilování na místě s dětmi i pomůckami. Je určená nejen maminkám, které již mají zkušenost se cvičením (před nebo po porodu), ale všem, kdo chtějí získat skutečně dobrou fyzičku a zhubnout po porodu kila navíc.

FITMAMI PILATES/CVIČENÍ S KOČÁRKY

Outdoorový program cvičení s kočárky, složený z prvků power jógy, pilates a stretchingu, určený primárně pro maminky, které mají raději méně dynamické cvičení. Maminky se příjemně protáhnou a posílí celé tělo a do cvičení se aktivně zapojí i děti formou různých říkanek a her. Lekce je zaměřená především na posílení oblasti pánevního dna, bříška a dalších problémových partií, které jsou během těhotenství a po porodu nejvíce oslabené.

FITMAMI RUN

Běžecký trénink zaměřený na zlepšení nejen techniky běhu, ale také zvýšení celkové kondice, vytrvalosti, rychlosti a síly. Obsahuje zahřátí, rozcvičení, prvky z běžecké abecedy, posilovací a odrazové cviky a následně nácvik konkrétních dovedností (jednou se trénuje rychlosti, jindy vytrvalost, ještě jindy síla v nohách). Tyto běžecké tréninky jsou vhodné nejen pro maminky, ale také jejich mužské protějšky :-)! Je možné je absolvovat s i bez kočárku!

FITMAMI INDOOR/CVIČENÍ PRO MAMINKY V TĚLOCVIČNĚ

Lekce probíhající v tělocvičně, popř. fitness centru, je určená hlavně začínajícím maminkám a těm, které dlouho necvičily. Lekce zahrnuje úvodní zahřátí – jednoduché aerobní kroky, tanečky, poskoky, posilování s dětmi i s cvičebními pomůckami, zklidnění a protažení. Tyto lekce se konají vždy od listopadu do dubna, tedy v době kdy není možné cvičit venku. V některých tělocvičnách probíhá i cvičení s kočárky.

FITMAMI SINGLE/CVIČENÍ V PŘÍRODĚ PRO MAMINKY (I TATÍNKY) BEZ DĚTÍ

FITMAMI SINGLE je skupinová forma funkčního tréninku pod širým nebem určený všem, kteří se chtějí vrátit zpět k přirozenému – pohybu na čerstvém vzduchu, posilování s vlastním tělem, příp. jednoduchými pomůckami. Jde o cvičení pro maminky, ale i tatínky popř. kohokoliv, kdo chce být fit, štíhlý a zdravý. Čeká vás 60 minut běhu, intervalového tréninku a kruhového tréninku, a to vše v dynamickém tempu. Objevte krásu pohybu venku a nechte se strhnout sílou skupiny. Lekce FITMAMI SINGLE probíhají bez dětí a ve večerních hodinách, jsou proto vhodné např. pro ženy, které již chodí do práce, ale přesto chtějí dál pokračovat ve fitness programu FITMAMI - hýbat se na čerstvém vzduchu a být v kondici.

Seminář první pomoc u dětí
Co se na semináři dozvíte?

dítě něco spolkne a to mu uvízne v krku a začne se dusit
poraní si hlavu
upadne do bezvědomí
popálí se v kuchyni
má vysoké horečky
sní něco, co by nemělo (léky, prášek na praní apod.)
bude se topit
naučíte se poskytnout základní kardiopulmonární resuscitaci (dech/srdce)
a další
Seminář můžete absolvovat i s vaším dítětem (musíte však počítat s tím, že Vaše pozornost bude více rozptýlena a nebudete se moci plně věnovat přednášce). Doporučujeme přinést s sebou deku nebo podložku, pokud budete chtít sedět s miminkem na zemi, a ne na židli, dostatek hraček, případně svačinku a pití, aby bylo zajištěno pohodlí pro Vás i Vaše děťátko :-)

Cvičení s miminky

Cvičení a správná manipulace s dětmi (od narození do 1 roku věku)

Vhodné pro:
čerstvé maminky a tatínky (doporučuji účast obou rodičů i dítěte!)
pro rodiče dětí, kteří mají lehké odchylky do vývoje a chtějí vědět, jak dítěti pomáhat v každodenním životě
pro těhotné a jejich partnery (nácvik s panenkami)
Naučíte se:
rozumět pohybovému vývoji dítěte do 1 roku
chovat dítě v různých polohách (k odpočinku, k odříhnutí i aktivní polohy)
poznat, zda se vaše dítě alespoň rámcově dobře pohybově vyvíjí
použít základní úvaz šátku pro mimi i větší dítě

Babymasáže

Zveme vás na dvouhodinové setkání, kde si osvojíte základní prvky masáže miminek. Lektorkou je Jana Vlášková, absolventka kursů Mgr. Jany Hašplové, několika dalších kurzů různých masážních technik a též zkušená lektorka plavání kojenců, batolat i dětí věku předškolního.

Co je to babymasáž?

Celá dětská masáž je smysluplnou sestavou velmi jemného a procítěného dotýkání se a masírování dětského tělíčka. Děťátko je svlečeno, ke zvláčnění jeho pokožky se používají přírodní oleje, k jeho uvolnění a k prohloubení relaxace se pouští dětská relaxační hudba. Jakmile zvládnete techniku a sled základních tahů masážní sestavy, můžete začít využívat vlastní intuici a kreativně přizpůsobit masáž potřebám dítěte i potřebám svým. Tyto masáže mají příznivý vliv na oblast duševního i fyzického zdraví vašich dětiček a zvláštním bonusem je současně zharmonizování vás a vašeho dítěte. Zveme vás ke společnému začátku nalézání této cesty ke zdraví a harmonii.
Co vás na semináři čeká?

povídání o dětské masáži
cvičení s miminkem a příprava jejich tělíček na masáž
masáž celého dětského tělíčka
základy správné manipulace s miminkem
v čem vám může pomoci aromaterapie
Co budete potřebovat?

deku, na které budete miminko masírovat
2 jednorázové podložky pod miminko
cvičení s dětmi Praha západPersonál
Petrovič Michaela

"Když jsem se tehdy před třemi lety procházela s čerstvě narozenou Laurou po parku a viděla skupinku cvičících maminek, nevěděla jsem ještě, jak moc se mi toto cvičení stane osudovým. Kromě znovu získané kondičky jsem našla skvělé lidi, kteří stejně jako já milují pohyb a zdravý životní styl a to vše ve společnosti našich miminek a dětí. Fitmami je možnost jim navíc ukázat, že sport má v životě nezastupitelné místo.
Program Fitmami chci šířit mezi co nejvíce maminek, aby i ony mohly zažít ten skvělý pocit únavy po odcvičené hodině a získat zpět sebevědomí.
Nemusíte řešit hlídání, musíte se jen odhodlat a přijít. Možná nemáte vůbec kondici, nebo se obáváte toho, že vaše mimi nevydrží v kočárku. Přijďte a vyzkoušejte to s námi. Já sama cvičím s oběma dětmi a lekce se vždy odvíjí od aktuální nálady nás i miminek. A čím víc nás bude, tím větší legrace pro nás i pro naše děti."

Děti:Laura (*2009), Luka (*2011)
Sportovní vzdělání:
Fitmami basic, Funkční trénink (FISAF), Atletika pro děti ČAS
Koníčky:sport, rodina, vaření, studium cizích jazyků a s tím spojené cestování
Životní motto: „Každý je strůjce svého štěstí.“
cvičení pro dětiOstatní informace
Proč cvičit FITMAMI
Hledáte ten správný důvod, proč se k FITMAMI® přidat a začít s námi cvičit? Následujícími argumenty vás určitě přesvědčíme … A pokud ne, přijďte si lekce FITMAMI® vyzkoušet sami a přesvědčte se sami!
Máme dokonalý a léty prověřený koncept, jak být fit i na mateřské dovolené a celkově … S DĚTMI V KONDICI!
Obyčejnou a mnohdy nudnou procházku rázem proměníte na dokonalý a kompletní trénink!
Sportujete na čerstvém vzduchu, což má velké výhody pro vás i pro vaše děťátko.
Po každé lekci budete mít dobrý pocit ze sebe samé – zpevníte své tělo, zhubnete, získáte energie, a to vše za přítomnosti vašich dětí.
Na lekce FITMAMI® nemusíte shánět hlídání!
Všechny naše lekce probíhají buď v dopoledních nebo odpoledních hodinách, takže večery vám zůstanou volné pro vašeho partnera nebo pro jiné aktivity.
Setkáte se s podobně „naladěnými“ maminkami a navážete nová přátelství s ženami, které mají stejně staré děti a především i aktivní přístup k životu jako vy!
Lekce FITMAMI® kombinují aerobní i posilovací bloky, proto se na nich zaměřujeme, jak na hubnutí, formování postavy, ale i celkově zlepšení kondice a získání lepšího zdraví!
Posilovací cviky jsou zaměřené především na hubnutí stehen, zadečku a bříška a posílení partií, které mají tendenci ochabovat.
Kromě fyzické kondice procvičíte i svou koordinaci a pohybovou paměť.
Děti si již od malička pěstují pozitivní a vstřícný vztah k pohybu. Mnohem snáze je pak ke sportu později povedete i vy!
Uvidíte, že lekce FITMAMI® budou bavit vás i vaše děti – především holčičky mají tendenci maminky od určitého věku napodobovat, a proto není neobvyklé, že zhruba od dvou let doma „předcvičují“ svým panenkám taky :)
Do cvičení zapojujeme na lekcích i samotné děti – buď jako „zátěž“ při jednotlivých cvicích nebo cvičení prokládáme pohybovými hrami, při kterých se zadýcháte vy, a děti se zasmějí a zabaví.
Na lekce FITMAMI® se budete těšit vy i děti – vy na své kamarádky, děti na své malé kamarády.
Pokud vás cvičení FITMAMI® chytne natolik, že se rozhodnete v tomto oboru najít své uplatnění a seberealizaci na mateřské dovolené, nabízíme sportovním maminkám možnost stát se cvičitelkou FITMAMI® a samostatně podnikat ve sportu.