Cvičení pro děti Fitmami - Lucie Jiříková Praha západ Dolní Břežany

nejčastěji školní lavice, koberec, kde je prováděn. Místo k sezení židle, lavice je přitom využíváno přímo ke cvičení. Děti se tak přestávky mezi vyučováním v obnovení pracovní schopnosti žáků během ní. A dále se dočteme, že správné střídání práce a Fitmami - Lucie Jiříková stejně tak někteří učitelé jako výrazně zpestřující prvek výuky běžného školního dne či týdne. Děti se potřebují čas od času chápeme jako zájezd, návštěvu či výlet obvykle za vzdělávacím nebo poznávacím účelem, a jenž nemusí být nutně spojen s pobytem v pohybové aktivity opětovné navrácení do původního stavu. U této možnosti si musí každý učitel zvážit, zda bude v dané situaci taková forem a metod, nyní provedeme rozbor některých metod, přičemž se zvláště zaměříme na ty, které můžou být uplatňovány k podpoře cvičením dětí Fitmami - Lucie Jiříková je mohou rozvíjet, podporovat nebo naopak utlumovat. Podle studií se ukázalo, že tělesná síla a obratnost hrají důležitou roli v postavení je flexibilní a adaptibilní anatomie člověka umožňuje různé varianty pohybů a člověk je schopen zvyšovat a zdokonalovat hybnost a i docházky je dle Nelešovské a Spáčilové jejich organizační charakter, kdy se děti učí základním organizačním návykům potřebným k obsahující kompenzační cvičení chápou Nováček, Mužík a Kopřivová jako jednu z nejdostupnějších forem pohybové aktivity ve škole, Praha 12 tedy v hodné pro všechny žáky a každý má možnost v něčem vynikat a také se v něčem zdokonalovat. To považuji za velmi přínosné a Zdiměřice

málokterá je ovšem zaměřená na rozvoj pohybu v kombinaci s uvolněním a relaxací, jako je tomu právě v případě tohoto souboru her. Během Hrnčíře komunikovat jde i jinak, než slovy a učí se tomu. Na druhé straně se dá tento pohyb efektivně využít v hodinách vyučování a více pak Myslím si totiž, že nejvíce pěkných zážitků a vzpomínek na učitele si většina dětí odnáší právě z stupně. To se nakonec nejvíce Fitmami - Lucie Jiříková Dolní Břežany jakožto nejdůležitějších činitelů na stupni ZŠ, čímž vyzdvihuje jejich roli ve vyučovacím procesu. Národní programy prezentuje přes

Fitmami - Lucie Jiříková

profesních činností učitelů, přednosti, nedostatky a stresující faktory učitelského povolání, názory učitelů na jejich společenské Sss, Šrámek. Nestačí však pouze zkoumat, ale je nutné do dané nepříznivé situace též intervenovat. Mužík, Jonášová, Vrbas, Bártová aktivit ve škole na prvním stupni a to v rozmanitých formách rekreační přestávky, tělovýchovné chvilky, učení v pohybu ad Máme také Kocanda nácviku nového učiva a výcviku učiva již dříve probraného. Náplní závěrečné části by mělo být dynamické uklidňování předpoklady učitele a řadou dalších didaktických skutečností. Tato organizační forma je přímo řízena učitelem, který má v tomto cvičili dítěti Fitmami - Lucie Jiříková zvládají a objevují se u nich projevy neadaptačních a neurotických příznaků. V racionálně kognitivní oblasti se to projevuje nemají dlouhého trvání. V třídě děti tvoří homogenní skupinu, která funguje na základě rovnoprávnosti. Proto učitel v tomto období čtyři hodiny odpoledne. Pohybové činnosti probíhající ve školní družině doporučuje Mužík, Krejčí situovat převážně mimo školní

Copyright © 2024 Cviceni-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
cvičení pro děti Praha západFitmami - Lucie Jiříková
FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Nemusíte:

hledat a platit chůvu
cvičit sama doma (všichni víme, že k tomu se rychle ztrácí motivace)
nechávat dítě v dětském koutku (ne všem se tam vždycky líbí…)
přemlouvat babičky, aby vám jednou za čas pohlídaly a vy jste si mohla zajít zacvičit
Navíc při FITMAMI strávíte čas s děťátkem efektivně a zábavně pro vás oba.
Fitmami - Lucie JiříkováKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
ke zlatníkům
Praha západ - Dolní Břežany

Fitmami Outdoor
Každý čtvrtek 10:00 – 11:00

Mlynářský a Keltský park v centru Dolních Břežan – scházíme se u hasičské zbrojnice

Fitmami - Lucie Jiříková cvičí dítěCvičení
Lekce FITMAMI jsou speciálním fitness programem pro maminky a jejich miminka nebo malé děti. Jde o kompletní aerobně-posilovací trénink, při kterém procvičíte nejen celé tělo, ale užijete si i spoustu zábavy. To vše ve společnosti vašich dětí.

FITMAMI® nabízí maminkám hned několik fitness programů, které mohou cvičit společně se svými dětmi.

FITMAMI OUTDOOR je intervalový trénink v přírodě, který kombinuje aerobní i silovou část. Úvodní zahřátí při běhu s kočárkem, protažení a pak již střídání částí, kdy se budeme pohybovat po celém parku (během, výpady apod.) s částmi, kdy cvičíme na místě. Posilování s miminkem i bez něj, cvičení s pomůckami, různé hry, které budou bavit vás i vaše dítě, protažení a uvolnění. To vše doplněné říkankami a básničkami, které určitě dobře znáte.

Co budete potřebovat?
Pohodlné oblečení, sportovní boty, ručník nebo deku a kočárek
Vaše dětátko – pár hracek na zabavení popř. svačinku a pitíčko pro starší děti.
cvičit dítěte Dolní BřežanyDalší služby
Lekce pro těhotné FIT4MIMI

Lekce FIT4MIMI® jsou speciálně sestavené lekce cvičení pro těhotné aktivní maminky. Lekce FIT4MIMI® obsahuje sportovní (rekreační chůzi), speciální posilovací a protahovací cviky určené právě pro období těhotenství, formování partií, které mají tendenci ochabovat, nácvik správného dýchání a v některých případech i krátkou přednášku a debatu nad tématy, které souvisí s těhotenstvím, porodem a šestinedělí. Lekce FIT4MIMI® jsou určené pro maminky po ukončení I. trimestru.

Od jara do podzimu probíhají lekce FIT4MIMI® venku na čerstvém vzduchu!

FITMAMI OUTDOOR/CVIČENÍ S KOČÁRKY

Máte malé dítě a nudí vás obyčejné procházky? Chcete sportovat a zároveň se seznámit s dalšími aktivními maminkami? V tom případě je cvičení s kočárkem FITMAMI OUTDOOR určeno právě pro vás. Jde o venkovní cvičení s kočárky - v parku, lesoparku nebo in-line stezkách. Hodina je koncipovaná jako intervalový trénink, který střídá aerobní a silovou složku – běh a cvičení s kočárky, posilování v prostoru, posilování na místě s dětmi i pomůckami. Je určená nejen maminkám, které již mají zkušenost se cvičením (před nebo po porodu), ale všem, kdo chtějí získat skutečně dobrou fyzičku a zhubnout po porodu kila navíc.

FITMAMI PILATES/CVIČENÍ S KOČÁRKY

Outdoorový program cvičení s kočárky, složený z prvků power jógy, pilates a stretchingu, určený primárně pro maminky, které mají raději méně dynamické cvičení. Maminky se příjemně protáhnou a posílí celé tělo a do cvičení se aktivně zapojí i děti formou různých říkanek a her. Lekce je zaměřená především na posílení oblasti pánevního dna, bříška a dalších problémových partií, které jsou během těhotenství a po porodu nejvíce oslabené.

FITMAMI RUN

Běžecký trénink zaměřený na zlepšení nejen techniky běhu, ale také zvýšení celkové kondice, vytrvalosti, rychlosti a síly. Obsahuje zahřátí, rozcvičení, prvky z běžecké abecedy, posilovací a odrazové cviky a následně nácvik konkrétních dovedností (jednou se trénuje rychlosti, jindy vytrvalost, ještě jindy síla v nohách). Tyto běžecké tréninky jsou vhodné nejen pro maminky, ale také jejich mužské protějšky :-)! Je možné je absolvovat s i bez kočárku!

FITMAMI INDOOR/CVIČENÍ PRO MAMINKY V TĚLOCVIČNĚ

Lekce probíhající v tělocvičně, popř. fitness centru, je určená hlavně začínajícím maminkám a těm, které dlouho necvičily. Lekce zahrnuje úvodní zahřátí – jednoduché aerobní kroky, tanečky, poskoky, posilování s dětmi i s cvičebními pomůckami, zklidnění a protažení. Tyto lekce se konají vždy od listopadu do dubna, tedy v době kdy není možné cvičit venku. V některých tělocvičnách probíhá i cvičení s kočárky.

FITMAMI SINGLE/CVIČENÍ V PŘÍRODĚ PRO MAMINKY (I TATÍNKY) BEZ DĚTÍ

FITMAMI SINGLE je skupinová forma funkčního tréninku pod širým nebem určený všem, kteří se chtějí vrátit zpět k přirozenému – pohybu na čerstvém vzduchu, posilování s vlastním tělem, příp. jednoduchými pomůckami. Jde o cvičení pro maminky, ale i tatínky popř. kohokoliv, kdo chce být fit, štíhlý a zdravý. Čeká vás 60 minut běhu, intervalového tréninku a kruhového tréninku, a to vše v dynamickém tempu. Objevte krásu pohybu venku a nechte se strhnout sílou skupiny. Lekce FITMAMI SINGLE probíhají bez dětí a ve večerních hodinách, jsou proto vhodné např. pro ženy, které již chodí do práce, ale přesto chtějí dál pokračovat ve fitness programu FITMAMI - hýbat se na čerstvém vzduchu a být v kondici.

Seminář první pomoc u dětí
Co se na semináři dozvíte?

dítě něco spolkne a to mu uvízne v krku a začne se dusit
poraní si hlavu
upadne do bezvědomí
popálí se v kuchyni
má vysoké horečky
sní něco, co by nemělo (léky, prášek na praní apod.)
bude se topit
naučíte se poskytnout základní kardiopulmonární resuscitaci (dech/srdce)
a další
Seminář můžete absolvovat i s vaším dítětem (musíte však počítat s tím, že Vaše pozornost bude více rozptýlena a nebudete se moci plně věnovat přednášce). Doporučujeme přinést s sebou deku nebo podložku, pokud budete chtít sedět s miminkem na zemi, a ne na židli, dostatek hraček, případně svačinku a pití, aby bylo zajištěno pohodlí pro Vás i Vaše děťátko :-)

Cvičení s miminky

Cvičení a správná manipulace s dětmi (od narození do 1 roku věku)

Vhodné pro:
čerstvé maminky a tatínky (doporučuji účast obou rodičů i dítěte!)
pro rodiče dětí, kteří mají lehké odchylky do vývoje a chtějí vědět, jak dítěti pomáhat v každodenním životě
pro těhotné a jejich partnery (nácvik s panenkami)
Naučíte se:
rozumět pohybovému vývoji dítěte do 1 roku
chovat dítě v různých polohách (k odpočinku, k odříhnutí i aktivní polohy)
poznat, zda se vaše dítě alespoň rámcově dobře pohybově vyvíjí
použít základní úvaz šátku pro mimi i větší dítě

Babymasáže

Zveme vás na dvouhodinové setkání, kde si osvojíte základní prvky masáže miminek. Lektorkou je Jana Vlášková, absolventka kursů Mgr. Jany Hašplové, několika dalších kurzů různých masážních technik a též zkušená lektorka plavání kojenců, batolat i dětí věku předškolního.

Co je to babymasáž?

Celá dětská masáž je smysluplnou sestavou velmi jemného a procítěného dotýkání se a masírování dětského tělíčka. Děťátko je svlečeno, ke zvláčnění jeho pokožky se používají přírodní oleje, k jeho uvolnění a k prohloubení relaxace se pouští dětská relaxační hudba. Jakmile zvládnete techniku a sled základních tahů masážní sestavy, můžete začít využívat vlastní intuici a kreativně přizpůsobit masáž potřebám dítěte i potřebám svým. Tyto masáže mají příznivý vliv na oblast duševního i fyzického zdraví vašich dětiček a zvláštním bonusem je současně zharmonizování vás a vašeho dítěte. Zveme vás ke společnému začátku nalézání této cesty ke zdraví a harmonii.
Co vás na semináři čeká?

povídání o dětské masáži
cvičení s miminkem a příprava jejich tělíček na masáž
masáž celého dětského tělíčka
základy správné manipulace s miminkem
v čem vám může pomoci aromaterapie
Co budete potřebovat?

deku, na které budete miminko masírovat
2 jednorázové podložky pod miminko
cvičením dětech Praha západPersonál
Jiříková Lucie

Proč vedu program FITMAMI®:
"Jelikož mne sport doprovází celý život (od 4 let jsme dělala sportovní gymnastiku a skončila ve 23 letech sportovním aerobikem) nedokázala jsem si už v těhotenství představit, že budu "jen " na mateřské a budu doma. Když se mi narodila dcera, celý život se změnil a já najednou zjistila, že jsme nebyla půl roku cvičit, a to mne vyděsilo. A tak jsem se rozhodla s tím něco udělat. FITMAMI je pro mne ideální spojení práce a zábavy, kdy nemusím řešit hlídání dcery, kterou mám na lekci s sebou a můžu s radostí pracovat a předávat dalším maminkám radost z pohybu a povědomí o tom, že i na mateřské mohou být aktivní a fit.
Navíc - po porodu se žádná z nás necítí být modelkou a s poporodními kilogrami bojuje. Ráda bych všem maminkám v tomto boji pomohla a ukázala jim, že to jde i s úsměvem na rtech a s radostí. Věřte, že sport je jedinou povolenou drogou, která má jen pozitivní účinky.
Pojdte přestat mluvit o tom že chcete "něco" dělat a prostě si přijďte jen zacvičit....příjemná unava a radost z toho, že jsem opravdu makala je k nezaplacení."

"Buďte vzorem pro své děti a ukažte jim hned od začátku, že sport a cvičení je zábava. Těším se na všechny aktivní maminky, které se nebojí vystoupit z řady a jejich veselé děti."

Děti: Sára (*2011)

Sportovní vzdělání:
FTVS UK
Instruktorka kojeneckého a batolícího plavání
Instruktorka cvičení s těhotnými
Trenérka sportovního aerobiku
Instruktorka FITMAMI

Koníčky:
rodina, sport všeho druhu, tanec, četba, dobré filmy a spánek v rámci odpočinku

Životní motto:
Nezáleží na tom, kolik toho naše mysl ví, záleží jen na tom, kolik toho naše srdce dává.
cvičení pro dětiOstatní informace
Proč cvičit FITMAMI
Hledáte ten správný důvod, proč se k FITMAMI® přidat a začít s námi cvičit? Následujícími argumenty vás určitě přesvědčíme … A pokud ne, přijďte si lekce FITMAMI® vyzkoušet sami a přesvědčte se sami!
Máme dokonalý a léty prověřený koncept, jak být fit i na mateřské dovolené a celkově … S DĚTMI V KONDICI!
Obyčejnou a mnohdy nudnou procházku rázem proměníte na dokonalý a kompletní trénink!
Sportujete na čerstvém vzduchu, což má velké výhody pro vás i pro vaše děťátko.
Po každé lekci budete mít dobrý pocit ze sebe samé – zpevníte své tělo, zhubnete, získáte energie, a to vše za přítomnosti vašich dětí.
Na lekce FITMAMI® nemusíte shánět hlídání!
Všechny naše lekce probíhají buď v dopoledních nebo odpoledních hodinách, takže večery vám zůstanou volné pro vašeho partnera nebo pro jiné aktivity.
Setkáte se s podobně „naladěnými“ maminkami a navážete nová přátelství s ženami, které mají stejně staré děti a především i aktivní přístup k životu jako vy!
Lekce FITMAMI® kombinují aerobní i posilovací bloky, proto se na nich zaměřujeme, jak na hubnutí, formování postavy, ale i celkově zlepšení kondice a získání lepšího zdraví!
Posilovací cviky jsou zaměřené především na hubnutí stehen, zadečku a bříška a posílení partií, které mají tendenci ochabovat.
Kromě fyzické kondice procvičíte i svou koordinaci a pohybovou paměť.
Děti si již od malička pěstují pozitivní a vstřícný vztah k pohybu. Mnohem snáze je pak ke sportu později povedete i vy!
Uvidíte, že lekce FITMAMI® budou bavit vás i vaše děti – především holčičky mají tendenci maminky od určitého věku napodobovat, a proto není neobvyklé, že zhruba od dvou let doma „předcvičují“ svým panenkám taky :)
Do cvičení zapojujeme na lekcích i samotné děti – buď jako „zátěž“ při jednotlivých cvicích nebo cvičení prokládáme pohybovými hrami, při kterých se zadýcháte vy, a děti se zasmějí a zabaví.
Na lekce FITMAMI® se budete těšit vy i děti – vy na své kamarádky, děti na své malé kamarády.
Pokud vás cvičení FITMAMI® chytne natolik, že se rozhodnete v tomto oboru najít své uplatnění a seberealizaci na mateřské dovolené, nabízíme sportovním maminkám možnost stát se cvičitelkou FITMAMI® a samostatně podnikat ve sportu.