Cvičení pro děti Klíček Praha východ Klecany

ve třídě, přinesou si vlastní karimatku a spacák, svačinu a oblečení na sobotní pěší výlet na cca km vzdálený zámek Konopiště. Vše rybníka jsou rozmístěny růžové fáborky. U každého fáborku je v okruhu cca m schovaná otázka napsaná na papírku. Děti mají za úkol ji cvičilo dětem Klíček přítomnost rodičů, kteří mají o dítě zájem a jsou mu k dispozici vždy, když to potřebuje. Dítě v mladším školním věku si rodiče, kteří rádi sportují, vymýšlí různé sportovní výlety a hry, bude mít dítě s největší pravděpodobností kladný vztah k úklid domácnosti, chůze po schodech, čištění zubů, nákupy či odmetání sněhu před domem. Jedná se o situace, které vznikají v spontánní. Organizovaná pohybová aktivita je pohybová aktivita, která je organizovaná různými institucemi, organizacemi, kluby sportovními cvičení zahrnuje velké množství cviků, které se cvičí převážně na podložce, většinou v lehu na zádech, na břiše nebo na boku. V otázek a u dvou z nich byly také dvě podotázky. První tři otázky byly obecného charakteru, dalších devět se týkalo cvičební metody více. U dívek byly odpovědi následující uvedlo hodinu, dalších žákyň hodiny a zbývajících pak označilo odpověď hodiny a více. Celkem Budovec dochází nejen k rozvoji dětské osobnosti, ale je ovlivněn i způsob prožití zbývajícího dětství, což se může v budoucnu projevit jak v cvičením dětech Klíček rychlejší a zlepšuje se i koordinace všech pohybů celého těla Kelnarová, Kognitivní vývoj V období mezi rokem dochází u dětí k řadě Výhledy

oblečení na sobě bude mít oblečených, tolik získá družstvo bodů. Štafeta se slovy každé družstvo si stoupne do zástupu na startovní pokračovat další z družstva. bodů vyhrává to družstvo, které se takto dokáže jako první svázat. Naplň kyblík vodou uprostřed hřiště jmenuje PRAHA Známá zřícenina, která stojí u jedné ze základních škol v Benešově je KARLOV obr č. Bájná hora, která se nachází pingpongový míček bramboru, druhou lžící v levé ruce začnou šermovat se soupeřem. Kdo déle udrží míček bramboru na lžíci, přičte si Klíček Klecany když se příliš nesoustředí. Další složkou, která se v tomto věku rozvíjí, je vnímání časové posloupnosti sluchových podnětů, kdy

Klíček

např. sedmileté dítě je schopné se soustředit asi minut, zatímco desetileté už se dokáže koncentrovat kolem minut. Paměťové funkce připravit míče u kuželů z obou stran a dávat pozor, aby se děti nezranily. Také je dobré, určit děti, kteří právě neběží a budou vyškrtá. Do lesa můžou děti opakovaně, dokud nepřijdou na všechna slova a nevyluští tajenku. Zapisovatel si může v průběhu hry měnit Podbaba přetěžování určitých partií i chybným pohybovým stereotypům. Havlíčková, Dle Halešice počet dětí s obezitou v posledních letech Ládví České Republice provedeno měření, týkající se změn pohybové aktivity dětí po zahájení povinné školní docházky. Bylo sledováno Klíček myslelo, že se posilují zejména zádové svaly a svaly horních a dolních končetin, chlapců a dívek odpovědělo, že dochází k posílení graf na tuto otázku správně odpovědělo dětí. Graf odpovědi na otázku Pilates cviky byly původně rozvinuty pro Pilates cvičení je vhodné

Copyright © 2024 Cviceni-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
cvičení pro děti Praha východKlíček
Jsme Klub rodičů a dětí z Klecan a okolí, nabízíme bohatý program pro děti. Navštěvovat nás můžete od prvních měsíců. Vyberte si z bohaté nabídky pravidelných aktivit, na které můžete přijít bez přihlašování. Nabízíme také velkou škálu kurzů.
KlíčekKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
U Školky 74
Praha východ - Klecany

Cvičení dětí od 2,5 let s rodiči
ČTVRTEK 16.30 - 17.15 hod.

Cvičení pro děti od 3,5 let
PONDĚLÍ 16.40 - 17.25 hod.

Cvičení s batolaty (lezoucí)
PONDĚLÍ 9.00 - 9.45 hod.

Cvičení s batolaty (chodící)
PONDĚLÍ 9.45 - 10.30 hod.

Cvičení s kojenci
PONDĚLÍ 10.30 -11.15 hod.

Klíček cvičení s dětmiCvičení
Cvičení dětí od 2,5 let s rodiči

Sportovní aktivity pro děti od dvou do pěti let navazující na tradici sokolských cvičení. Pohybové hry s využitím různého náčiní podporující zdravý vývoj pohybového aparátu.

Cvičení pro děti od 3,5 let
Cvičení formou pohybových her, základy gymnastiky, rozvoj obratnosti a koordinaci pohybů. Zaměření i na komunikaci a spolupráci mezi dětmi, využití básniček a písniček. Cvičení probíhá bez rodičů!

Cvičení s batolaty (lezoucí)
Cvičení pro lezoucí děti od přibližně osmého měsíce. Činnosti provázíme říkankami a písničkami, využíváme různé pomůcky, např. gymbally, šikminy atd. Spolupracujeme se specializovanou fyzioterapeutkou.

Cvičení s batolaty (chodící)
Cvičení pro chodící děti od přibližně dvanáctého měsíce. Činnosti provázíme říkankami a písničkami, využíváme různé pomůcky, např. gymbally, šikminy atd. Spolupracujeme se specializovanou fyzioterapeutkou.

Cvičení s kojenci
Cvičení pro děti od čtvrtého měsíce, při kterém je kladen důraz na správné chovací polohy, nošení. Činnosti provázíme říkankami a písničkami, využíváme různé pomůcky, např. gymbally, šikminy atd. Spolupracujeme se specializovanou fyzioterapeutkou.
dětské cvičení KlecanyDalší služby
Vázání dětí do šátku a používání látkových plen
Máte-li zájem zjistit, jak vypadají a fungují moderní látkové pleny, přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Možná budete překvapené, jak jsou krásné, jak je jejich používání jednoduché, ekologické i ekonomické. Zároveň si můžete vyzkoušet vázání dítěte do šátku nebo nošení v ergonomickém nosítku.

Kroužek stolního tenisu
Na kroužku se děti naučí základům stolního tenisu (správné držení pálky, průprava stolního tenisu – např. různá obratnostní cvičení s pálku a s míčkem apod.), pravidla. Děti budou hrát jak s lektorem, tak mezi sebou. Pálky a míčky jsou k zapůjčení.
Vhodné pro děti od 8 let.

Atletický kroužek pro děti 5-7 let a od 8 let

Školička (hlídací koutek)

Kondiční cvičení pro ženy
Cvičení s fyzioterapeutkou pro maminky s dětmi zaměřené na zlepšení fyzické kondice, kompenzaci zatěžovaných partií těla a podporu jeho správného držení. Během lekce je zajištěno HLÍDÁNÍ DĚTÍ za poplatek 30,- Kč/hod./dítě

LATIN dance pro děti od 3 let
Jde o hravé cvičení se základními jednoduchými kroky latinsko-amerických tanců na taneční muziku. Cvičení je zaměřeno na zlepšení koordinace pohybů, seběvědomí, týmové spolupráci a hlavně zábavě.

Tvoření s Evžou
Výtvarné činnosti, při kterých děti s maminkami pracují společnými silami. Seznamují se s různými technikami, pozorují tvořivý proces a odnášejí si vlastní výrobky.

Výtvarka s Maruškou
První výtvarné zkušenosti s materiály a barvami. Děti od jednoho roku zažívají dobrodružství z vlastní tvorby a získávají vztah k tvůrčím činnostem.
Kroužek patří do středečního dopoledního bloku hudební a výtvarné činnosti.

Zpívání s Lenkou
Lidovými písničkami podporujeme u dětí hudební cítění, rytmus naslouchání, rozvíjíme soustředění, pozornost, paměť. Děti se přidávají ke zpěvu maminek také hrou na veselé nástroje a pohybovým doprovodem. Vhodné pro děti od 2 let do nástupu do školky.
Kroužek patří do čtvrtečního dopoledního bloku hudební a výtvarné činnosti.

Zpívánky s Maruškou
Program pro děti od jednoho roku do nástupu do školky. Cílem programu je všeobecný rozvoj dětí a zároveň inspirací pro jejich „aktivní“ rodiče. Budeme společně zpívat, a hýbat se za doprovodu říkanek, muzicírovat a vyprávět pohádky.
Kroužek patří do středečního dopoledního bloku hudební a výtvarné činnosti.
cvič dítětem Praha východPersonál
Petra Baladová

Zoja Benešová je fyzioterapeutkou v čertsvém důchodu. Převážně dětskou rehabilitací se zabývala skoro celý pracovní věk. Pracovala v nemocnici v Motole, pak pro polikliniku v mateřské škole a posledních 15 let měla soukromou rehabilitaci. Má dva syny.

MUDr. Klára Bláhová je lékařka celostní medicíny, odbornicí v oblasti homeopatie, akupunktury a jiných alternativních medicínských směrů. Kurzy masáží kojenců vede řadu let. Má tři syny.

Marie Brávníková vystudovala střední školu spojů a telekomunikací, po maturitě absolvovala jednoleté studium na SŠ managementu a marketingu, poté pracovala jako úředník v bance, v současné době na mateřské dovolené, ráda tančí, zpívá a maluje, je členkou klecanského pěveckého sboru Klenota. V Klíčku působí jako lektorka hudebních a výtvarných aktivit pro nejmenší děti. Má jednu dceru.

Dita Burgetová, lektorka cvičení kojenců a batolat, absolventka několika kurzů Montessori metody. V současné době studuje Dipl. kurz Montessori v Praze. Má 2 dcery a syna.

Ivana Castleberry vystudovala po maturitě na gymnáziu Vyšší odbornou zdravotnickou školu obor zubní technik. Dva roky pracovala s malými dětmi jako au-pair v Anglii a Americe. V Klíčku působí jako lektorka výtvarných aktivit pro nejmešní děti. Má dvě dcery.

Anna Červenková je absolventkou Konzervatoře a Akademie múzických umění s hudebně pedagogickou aprobací. Je členkou Orchestru opery Národního divadla. Má dlouholeté zkušenosti s výukou dětí na zobcovou flétnu. Má dva syny.

Nikola Dušková se věnuje joze již několikátým rokem a seznamování s různými druhy jogy a vším, co s ní souvisí je pro ni stále intezivnější.
Jóga je skvělé uvolnění pro tělo i duši a stala se pro ní nepostradatelnou příjemnou záležitostí. Pravidelným jógovým cvičením více vnímá a respektuje své tělo, vůči němuž cítí vděčnost, vnímá jeho možnosti, nacházím v sobě svůj vnitřní klid a rovnováhu.

Magda Frýbortová má zkušenosti s vedením předškolních i školních dětí (pražská agentura Kroužky), pracovala jako učitelka ČJ-TV pro II.stupeň ZŠ a nyní je na mateřské dovolené.

Kateřina Horová studuje Pedagogiku tance se zaměřením na Lidové tance na Hudební Akademii múzických umění v Praze. V letech 2001 - 2009 studovala soukromou taneční konzervatoř I.V.Psoty. V letech 2009 - 2010 studovala na Vyšší odborné škole Pedagogické obor Sociální pedagogika. Od roku 2007 působí v černém divadle Animato http://www.blacklighttheatreprague.cz a od roku 2009 je členkou v tanečním divadle PALEJA http://www.kocourekfyzio.eu/. Od roku 2010 vede rehabilitační taneční hodiny v Poliklinice Modřany

Bc. Klára Hrbáčková je absolventkou Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně, kde v současnosti pokračuje v magisterském studiu Psychologie.
Od dětství se aktivně věnuje sportu (lehká atletika, lyžování, bruslení, aerobic). Do svých 15 let navštěvovala sportovní oddíl lehké atletiky TJ Chemopetrol Litvínov a reprezentovala ho převážně v běhu na dlouhé tratě (800m, 1500 m) a ve skoku vysokém. Má dva syny.

Markéta Jelínková

Adéla Kašparová

Irena Kmínková vystudovala střední zemědělskou školu a 5 let studovala na FTVS (nedostudovala) a od dětství se věnuje sportu, závodně hrála 15 let stolní tenis a i v současné době stále aktivně stolní tenis provozuje. A dále se ještě aktivně věnuje karate. Má syna a dceru.

Jan Kozák

Pavla Křemenová je instruktorkou plavání kojenců a batolat ve Studiu Motýlek. Je absolventkou řady kurzů a školení pro lektory pohybové výchovy malých dětí. Je iniciátorkou a zakládající členkou Klíčku. Má dceru a syna.

Martin Kučera

Martina Kučerová, Dis

Marie Kunstátová

Lenka Mikovcová

Šárka Nováková

Klára Šimánková absolvovala střední zdravotnickou školu, obor diplomovaná zdravotní sestra, poté specializace sálová sestra- instrumentářka, pracovala především na traumatologii. V dětství se věnovala gymnastice, nyní hlavně kolo a pěší turistika. Má 1 dceru.

Pavlína Mutinská, Dis. je absolventkou střední a vyšší zdravotnické školy obor diplomovaná sestra intenzivní péče, pracovala na Neonatologické JIP, porodních sálech a na kardiochirurgickém ARU v Ikemu v Praze. Tančila latinskoamerické a standartní tance. Má dceru a syna.

Silvie Náhlá

Aneta Novotná

Šárka Nováková absolvovala sportovní gymnázium se zaměřením na lehkou atletiku, po té se věnovala trenérské činnosti malých plavců v Plzni. Má syna Honzika a Jakuba.

Dana Pilchová vystudovala Střední pedagogickou školu a následně JAMU obor herectví. Vyučovala dramatickou výchovu na ZUŠ v Jihlavě, předmět rétorika na MU FSS – Katedra mediálních studií a žurnalistiky, Brno a několik let pracovala v Radiu Proglas na pozici moderátor a redaktor. Má 2 syny a dceru.

Martina Pomykáčková

Daniela Steinová

Ivo Šebek

Dušan Šoltys

Mgr. Dana Šoltysová je vyučenou malířkou skla a porcelánu, absolventkou Střední průmyslové školy keramické v Bechyni a Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze obor učitelství výtvarné výchovy a pedagogiky. Je učitelkou výtvarného oboru na ZUŠ Klecany (v současné době je na mateřské dovolené). Má dvě dcery.

Mgr. Evženie Štěpánková je absolventkou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Má celoživotní praxi v práci s dětmi na druhém stupni Základní školy v Klecanech. Má dvě dospělé dcery a syna, tři vnoučata.

Jiří Štrejbar

Bc. Ondřej Tichý je absolventem Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Hudebník a pedagog popularizující svět hudby pro rodiče i děti, autor i lektor projektů pro děti školního i předškolního věku, seminářů muzikoterapie. Vlastní hudební tvorba (CD), zakladatel Občanského sdružení Potichounku, www.potichounku.cz. Je otcem dvou dětí.

Ing. Pavla Tryhubová je inženýrka geodezie a kartografie. Má vystudované i pedagogické minimum. Od 3 let hraje šachy, kdy okousala figurky :-) a od 6 let hrála šachy závodně, od 18 let rekreačně. Ve školních letech byla okresní přebornicí ve všechy ženských kategoriích a čtvrtá na kraji. Její otec je úspěšný trenér šachů v Novém Boru. Má jednoho syna.

Ing. Jiří Valtera

Pavla Vejvodová se od malička věnuje sportu, hlavně volejbalu a běhu. Józe se věnuje asi 7 let a čím dál více propadá jejímu kouzlu. Naučila jí více vnímat své tělo a pomáhá jí při zvládnutí stresových situací. Cvičení jógy jí dodává tolik potřebnou pozitivní energii. Jejím vzorem je Lenka Kýrová a Lucie Konigová. Bydlí ve Zdibech a mám 2 děti.

Barbora Veselá

MUDr. Zuzana Vlčková je anestezioložka, pracuje v nemocnici v Kladně a jako lékařka rychlé záchranné služby. Je absolventkou školení pro lektory pohybové výchovy dětí při Sokole. Má dvě dcery.

Mgr. Jana Vojtková je překladatelkou, vystudovala překladatelství a tlumočnictví na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy. Spolupracuje mj. s nakladatelstvím Samuel. Věnuje se i výuce angličtiny a to všem věkovým kategoriím od dětí na ZŠ ve Zdibech po dospělé. Má dceru a syna.

Mgr. Dana Wimmerová se věnuje výuce anglického jazyka u předškolních dětí. Vystudovala na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Má dlouholeté zkušenosti s výukou nejen na základní a jazykové škole, ale i na gymnáziu, či přímo u klientů firemních kurzů. Má dceru a syna.

Kateřina Žiaranová absolvovala ČVUT fakultu stavební. Józe se intenzivně věnuje od roku 2009. Mám dvě děti.