Copyright © 2024 Cviceni-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
cvičení pro děti Praha 9Monkey´s Gym - pobočka Galerie Harfa
Hravé, barevné prostředí plné měkkých a zajímavých cvičebních prvků, nářadí vyrobené přímo dětem na míru, odborně vzdělaní instruktoři, unikátní metodika respektující správný vývoj dětí a především spousta zábavy. To vše najdete v profesionálních dětských tělocvičnách Monkey´s Gym.

Ty jsou určené dětem od 6 měsíců do 7 let, fungují už 11. rokem a dnes mají v Praze tři pobočky. Bavit se tady budou děti malinké i ty větší a nadšení budou jistě i rodiče.
Monkey´s Gym - pobočka Galerie HarfaKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Českomoravská 2420/15a
Praha 9 - Libeň

Facebook
Monkey´s Gym - pobočka Galerie Harfa cvičilo dětemTělocvičny vytvořené dětem na míru
Tělocvičny Monkey´s Gym děti na první pohled nadchnou veselým, barevným interiérem, měkkými cvičebními prvky i předem připravenou opičí dráhou, na které se mohou na úvod hodiny do sytosti vydovádět.

Unikátní ovšem je, že se tady cvičí na opravdovém gymnastickém nářadí, které je vyrobeno dětem na míru a zcela přizpůsobeno jejich potřebám. Ve vybavení nechybí kladina, žebřiny, bradla, trampolína, švédská bedna ani lavička.

V tělocvičně je také vždy dostatek místa pro bezpečnou výuku kotoulu a přiměřeně velký prostor pro trénink základních gymnastických cviků, kvalitní rozcvičku a míčové hry.

Tělocvičny Monkey´s Gym mají povrch pokrytý speciálním kobercem, který je zárukou měkkých dopadů. Děti se tu tak učí novým dovednostem mnohem rychleji, zároveň je tohle prostředí zárukou, že děti budou na lekce i z nich odcházet vždy nadšené.
cvičili dítěti LibeňSpeciální metodika
V Monkey´s Gym vedou lekce zkušení a odborně vzdělaní lektoři, kteří se řídí konceptem pohybové všestrannosti. Právě na něm je postavena i speciálně zpracovaná metodika cvičení, kterou tady vytvořili, a jež respektuje správný psychomotorický vývoj dětí i jejich individuální potřeby. Zahrnuje tak vše, co si děti musí v prvních letech svého života v oblasti sportu osvojit.

A protože se jedná o hravou formu (prostředí je tady nesoutěživé) děti ani nepoznají, že se něco učí, a přitom se dobře baví.
cvičením dětech Praha 9Cvičení na zkoušku
Monkey´s Gym nabízí rodičům (a především dětem) možnost vše si na místě vyzkoušet při lekcích „hravého cvičení bez omezení“, v tzv. otevřených hodinách, které jsou vyhrazeny pro volné cvičení a dovádění dětí a rodičů. Můžete na ně přijít bez předchozí rezervace – pouze je nutné si telefonicky ověřit aktuální dostupnost v den a čas, kdy se sem chystáte.

Zkušený lektor rodiče na začátku hodiny nejprve seznámí s vybavením tělocvičny a cviky, které mohou děti na jednotlivých nářadích provádět, pomůže s případnou organizaci sportovních her nebo ukáže správnou asistenci při provádění jednotlivých cviků. Koncept „hravého cvičení“ není přesně stanoven a řídí se čistě jen tím, čemu se spolu se svými dětmi chcete věnovat.
cvičení pro dětiServis navíc
- Bezproblémové omluvy a náhrady jsou v Monkey’s Gym naprostou samozřejmostí.
- Rodiče tady jistě ocení i to, že tělocvičny jsou prosklené, a tak mohou sledovat své děti a jejich pokroky, zatímco si v kafé baru objednají něco dobrého k pití.
- K aklimatizaci dětí po cvičení zde pak slouží útulný dětský koutek.
- Samozřejmostí je i komfortní parkování.
Monkey´s Gym - pobočka Galerie Harfa cvičením dětíCvičení pro těhotné i sportovní kempy
Dnes Monkey´s Gym kromě pravidelných kurzů cvičení s dětmi pořádá také těhotenské cvičení, oblíbené kurzy ledního a in-line bruslení, spoustu dětských sportovně zaměřených kempů a mnoho zábavných akcí.

A pro vaše dítko tu také uspořádají na míru originální narozeninovou oslavu!