Cvičení pro děti Fitmami - Pavla Maříková Praha 9 Prosek

který je určen jak pro I. tak i pro II. stupeň základního vzdělávání. Programů podporujících pohyb a zdraví je v České republice by neměly negativně neovlivňovat kvalitu výuky, ale jsou její součástí. Na počátku projektu je využita motivační hra, při níž děti držení těla, spolupráce, zklidnění příliš aktivních a hyperaktivních dětí. Obměny Děti také mohou mít na hlavě třeba pytlík s strachu. Metodické poznámky Dáváme pozor na klaustrofobické pocity dětí. Ze začátku je pro ně lepší kratší pytel, nebo když vidí myšlení jsou buď egocentrické vázáno na vlastní činnost, kdy dítě vše zvažuje svýma očima s pocitem, že svět byl vytvořen pro něho a nepříjemnými věcmi prohra, neúspěch. Dítě hledá svou identitu, utváří se sebepojetí a postupně přijímá společenské normy zastrčení za kalhoty a chlapci klobouk položení na hlavu, rodiče jim pomáhají nebo si vytvoří doplňky také. Na hudbu si všichni zatančí. činností ve skupině dětí Borová et al, Důležitost rodičů v tomto cvičení je veliká a u takto malých cvičenců je nezbytná. Pomáhají Vysočanská vést a vytvořit u nich celoživotní návyk pohybu. Stěžejní je pro ně autorita, ať už cvičitele nebo rodičů, a sociální kontakt s cvič dítětem Fitmami - Pavla Maříková psychoterapie je založena na postupné reálné změně zažitých stereotypů. Základní program je strukturován do lekcí, vždy x do týdne, Fitmami - Pavla Maříková Prosek zdraví. Metodická část předkládá instrukce, jak nakládat s pracovními listy a jak vést žáky k optimální, individuálně přiměřené Českomoravská

nálady vlivem počasí, ale i nedobrá nálada maminek, což se odráželo i v chování dětí. Nově přicházející děti během roku se dle podařilo po častém opakování a procvičování zautomatizovat. Týká se tak i u jemné motoriky. Z pozorování bylo zřejmé, že u dívky tedy cvičí dítě Fitmami - Pavla Maříková Jonášová, Vrbas, Bártová, s. Druhý dílčí projekt Učení v pohybu je založen na myšlence, že existuje reálná možnost propojit pohyb s metodikou Fittestík Vrbas, na posuzování zdravotně orientované zdatnosti dětí. Mužík, Jonášová, Vrbas, Bártová, s. Na počátku Klíčov by měla být prováděna v rozmezí maximální srdeční frekvence SFmax. SFmax se může orientačně stanovit jako tepů za minutu minus věk Fitmami - Pavla Maříková obezita dětí i dospělých je jedním z nejtíživějších problémů, kterými se zabývají zdravotnické organizace. Obezita není již domu, nakupování apod. Jednou z významných neorganizovaných pohybových aktivit, která může zvýšit celkový objem denních pohybových poslední době si většina rodičů klade otázky, zda pustit dítě ven samotné a podporovat je v přirozeném vývoji být samostatné,

Fitmami - Pavla Maříková

duševní výkon až o Při užívání přípravku se zvyšuje míra sebeovládání a soustředění, snižuje se agresivita a konfrontační tyto léky se snížila agresivita i hyperaktivita a zvýšila se schopnost koncentrace. Účinek léku se však dostaví až za několik dní. U pravidla a nenosily několik papírků najednou. Po uplynutí času dáme dětem signál opět píšťalkou o konci hry. Děti přiběhnou k miskám, Ládví skončení této hry děti odchází do družiny, aby se mohly připravit na kroužek hry ve vodě, který začíná v a končí v Na začátek

Copyright © 2024 Cviceni-pro-deti.cz | Registrace do katalogu
cvičení pro děti Praha 9Fitmami - Pavla Maříková
FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Nemusíte:

hledat a platit chůvu
cvičit sama doma (všichni víme, že k tomu se rychle ztrácí motivace)
nechávat dítě v dětském koutku (ne všem se tam vždycky líbí…)
přemlouvat babičky, aby vám jednou za čas pohlídaly a vy jste si mohla zajít zacvičit
Navíc při FITMAMI strávíte čas s děťátkem efektivně a zábavně pro vás oba.
Fitmami - Pavla MaříkováKontakt
Zobrazit kontakty
Zobrazit stránky
Zobrazit ceník
Park přátelství
Praha 9 - Prosek

FITMAMI OUTDOOR
park Přátelství na Proseku
sraz u parkoviště za Billou
každé úterý od 10.00 - 11.00

Fitmami - Pavla Maříková cvičením dětechCvičení
Lekce FITMAMI jsou speciálním fitness programem pro maminky a jejich miminka nebo malé děti. Jde o kompletní aerobně-posilovací trénink, při kterém procvičíte nejen celé tělo, ale užijete si i spoustu zábavy. To vše ve společnosti vašich dětí.

FITMAMI® nabízí maminkám hned několik fitness programů, které mohou cvičit společně se svými dětmi.

Cvičíme v parku Přátelství, který se nachází za obchodním centrem s Billou. Parkování je možné v zadní části za Billou, kde jsou dvě hodiny zcela zdarma. Zde se také několik minut před desátou hodinou scházíme. Pokud využíváte MHD, v bezprostřední blízkosti se nachází metro Prosek a autobusová zastávka Sídliště Prosek (busy č. 136, 177, 183 a 295)

Během lekce střídáme aerobní bloky, kdy s kočárkem běžíme popř. jdeme rychlou chůzí (jde o velmi krátké úseky, které zvládne skutečně každý :-) s bloky posilovacími a formovací, kdy cvičíme na místě u kočárků popř. přímo s kočárky. Zpevňujeme především problémové partie (stehna, zadeček, bříško) s využitím laviček, obrubníků, schodů a gumiček.

Do lekce zařazujeme také hry a říkanky pro děti, aby cvičení bavilo i samotné děti (ty nejmenší miminka většinou prospí celou hodinu v kočárku:-).

V těchto lokalitách můžete vyzkoušet speciální cyklokočárek Dandy - ideální kočárek na sport i cyklistiku :-)! DOPORUČUJEME :-)!

Co budete potřebovat?
Vy - pohodlné oblečení, sportovní boty, ručník nebo deku a kočárek.

Vaše dětátko – pár hraček na zabavení popř. svačinku a pitíčko pro starší děti.
cvičit dítěte ProsekDalší služby
Lekce pro těhotné FIT4MIMI

Lekce FIT4MIMI® jsou speciálně sestavené lekce cvičení pro těhotné aktivní maminky. Lekce FIT4MIMI® obsahuje sportovní (rekreační chůzi), speciální posilovací a protahovací cviky určené právě pro období těhotenství, formování partií, které mají tendenci ochabovat, nácvik správného dýchání a v některých případech i krátkou přednášku a debatu nad tématy, které souvisí s těhotenstvím, porodem a šestinedělí. Lekce FIT4MIMI® jsou určené pro maminky po ukončení I. trimestru.

Od jara do podzimu probíhají lekce FIT4MIMI® venku na čerstvém vzduchu!

FITMAMI OUTDOOR/CVIČENÍ S KOČÁRKY

Máte malé dítě a nudí vás obyčejné procházky? Chcete sportovat a zároveň se seznámit s dalšími aktivními maminkami? V tom případě je cvičení s kočárkem FITMAMI OUTDOOR určeno právě pro vás. Jde o venkovní cvičení s kočárky - v parku, lesoparku nebo in-line stezkách. Hodina je koncipovaná jako intervalový trénink, který střídá aerobní a silovou složku – běh a cvičení s kočárky, posilování v prostoru, posilování na místě s dětmi i pomůckami. Je určená nejen maminkám, které již mají zkušenost se cvičením (před nebo po porodu), ale všem, kdo chtějí získat skutečně dobrou fyzičku a zhubnout po porodu kila navíc.

FITMAMI PILATES/CVIČENÍ S KOČÁRKY

Outdoorový program cvičení s kočárky, složený z prvků power jógy, pilates a stretchingu, určený primárně pro maminky, které mají raději méně dynamické cvičení. Maminky se příjemně protáhnou a posílí celé tělo a do cvičení se aktivně zapojí i děti formou různých říkanek a her. Lekce je zaměřená především na posílení oblasti pánevního dna, bříška a dalších problémových partií, které jsou během těhotenství a po porodu nejvíce oslabené.

FITMAMI RUN

Běžecký trénink zaměřený na zlepšení nejen techniky běhu, ale také zvýšení celkové kondice, vytrvalosti, rychlosti a síly. Obsahuje zahřátí, rozcvičení, prvky z běžecké abecedy, posilovací a odrazové cviky a následně nácvik konkrétních dovedností (jednou se trénuje rychlosti, jindy vytrvalost, ještě jindy síla v nohách). Tyto běžecké tréninky jsou vhodné nejen pro maminky, ale také jejich mužské protějšky :-)! Je možné je absolvovat s i bez kočárku!

FITMAMI INDOOR/CVIČENÍ PRO MAMINKY V TĚLOCVIČNĚ

Lekce probíhající v tělocvičně, popř. fitness centru, je určená hlavně začínajícím maminkám a těm, které dlouho necvičily. Lekce zahrnuje úvodní zahřátí – jednoduché aerobní kroky, tanečky, poskoky, posilování s dětmi i s cvičebními pomůckami, zklidnění a protažení. Tyto lekce se konají vždy od listopadu do dubna, tedy v době kdy není možné cvičit venku. V některých tělocvičnách probíhá i cvičení s kočárky.

FITMAMI SINGLE/CVIČENÍ V PŘÍRODĚ PRO MAMINKY (I TATÍNKY) BEZ DĚTÍ

FITMAMI SINGLE je skupinová forma funkčního tréninku pod širým nebem určený všem, kteří se chtějí vrátit zpět k přirozenému – pohybu na čerstvém vzduchu, posilování s vlastním tělem, příp. jednoduchými pomůckami. Jde o cvičení pro maminky, ale i tatínky popř. kohokoliv, kdo chce být fit, štíhlý a zdravý. Čeká vás 60 minut běhu, intervalového tréninku a kruhového tréninku, a to vše v dynamickém tempu. Objevte krásu pohybu venku a nechte se strhnout sílou skupiny. Lekce FITMAMI SINGLE probíhají bez dětí a ve večerních hodinách, jsou proto vhodné např. pro ženy, které již chodí do práce, ale přesto chtějí dál pokračovat ve fitness programu FITMAMI - hýbat se na čerstvém vzduchu a být v kondici.

Seminář první pomoc u dětí
Co se na semináři dozvíte?

dítě něco spolkne a to mu uvízne v krku a začne se dusit
poraní si hlavu
upadne do bezvědomí
popálí se v kuchyni
má vysoké horečky
sní něco, co by nemělo (léky, prášek na praní apod.)
bude se topit
naučíte se poskytnout základní kardiopulmonární resuscitaci (dech/srdce)
a další
Seminář můžete absolvovat i s vaším dítětem (musíte však počítat s tím, že Vaše pozornost bude více rozptýlena a nebudete se moci plně věnovat přednášce). Doporučujeme přinést s sebou deku nebo podložku, pokud budete chtít sedět s miminkem na zemi, a ne na židli, dostatek hraček, případně svačinku a pití, aby bylo zajištěno pohodlí pro Vás i Vaše děťátko :-)

Cvičení s miminky

Cvičení a správná manipulace s dětmi (od narození do 1 roku věku)

Vhodné pro:
čerstvé maminky a tatínky (doporučuji účast obou rodičů i dítěte!)
pro rodiče dětí, kteří mají lehké odchylky do vývoje a chtějí vědět, jak dítěti pomáhat v každodenním životě
pro těhotné a jejich partnery (nácvik s panenkami)
Naučíte se:
rozumět pohybovému vývoji dítěte do 1 roku
chovat dítě v různých polohách (k odpočinku, k odříhnutí i aktivní polohy)
poznat, zda se vaše dítě alespoň rámcově dobře pohybově vyvíjí
použít základní úvaz šátku pro mimi i větší dítě

Babymasáže

Zveme vás na dvouhodinové setkání, kde si osvojíte základní prvky masáže miminek. Lektorkou je Jana Vlášková, absolventka kursů Mgr. Jany Hašplové, několika dalších kurzů různých masážních technik a též zkušená lektorka plavání kojenců, batolat i dětí věku předškolního.

Co je to babymasáž?

Celá dětská masáž je smysluplnou sestavou velmi jemného a procítěného dotýkání se a masírování dětského tělíčka. Děťátko je svlečeno, ke zvláčnění jeho pokožky se používají přírodní oleje, k jeho uvolnění a k prohloubení relaxace se pouští dětská relaxační hudba. Jakmile zvládnete techniku a sled základních tahů masážní sestavy, můžete začít využívat vlastní intuici a kreativně přizpůsobit masáž potřebám dítěte i potřebám svým. Tyto masáže mají příznivý vliv na oblast duševního i fyzického zdraví vašich dětiček a zvláštním bonusem je současně zharmonizování vás a vašeho dítěte. Zveme vás ke společnému začátku nalézání této cesty ke zdraví a harmonii.
Co vás na semináři čeká?

povídání o dětské masáži
cvičení s miminkem a příprava jejich tělíček na masáž
masáž celého dětského tělíčka
základy správné manipulace s miminkem
v čem vám může pomoci aromaterapie
Co budete potřebovat?

deku, na které budete miminko masírovat
2 jednorázové podložky pod miminko
cvičili dítěti Praha 9Personál
Maříková Pavla

Děti: Lilianka (*2007), Samuel (*2011)

Sportovní vzdělání:
- Studium VOŠ Fyzioterapie
- Studium VOŠ Nutriční terapeut
- Cvičení v těhotenství a po porodu diplom FACE (2010)
- Osobní trénink v těhotenství a po porodu FACE (2010)
- Aqua diplom FACE
- Power stretch diplom FACE
- BOSU diplom FACE
- Malý diplom FACE
- Fitness instruktor IDEA
- Fitball diplom IDEA
- Balantes diplom FISAF
- Flexibar diplom FISAF
- Atletika pro děti ČAS (2013)

Koníčky: cestování, děti a vše kolem mateřství, sebevzdělávání, kultura, přátelé

Životní motto: Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.

Proč vedu program FITMAMI®:
"Vytvořením a založením programu FITMAMI jsem si zrealizovala svůj dlouholetý sen - sportovat, trávit čas se svými dětmi, pracovat a profesně se seberealizovat - to vše dohromady:-)
Hlavní myšlenkou FITMAMI bylo, a vždy bude - umožnit maminkám být v kondici i společně se svými dětmi. Tuto myšlenku předáváme dál prostřednictvím dalších maminek - cvičitelek FITMAMI, které tak opět propojují cvičení, přivýdělek na mateřské, společnost skvělých žen kolem sebe - a to vše v přítomnosti dětí.
FITMAMI je o sportu, vzdělávání, radosti a zábavě, ale také o péči o své tělo i duši tak, abychom se cítily i vypadaly skvěle a měly ze sebe dobrý pocit."
cvičení pro dětiOstatní informace
Proč cvičit FITMAMI
Hledáte ten správný důvod, proč se k FITMAMI® přidat a začít s námi cvičit? Následujícími argumenty vás určitě přesvědčíme … A pokud ne, přijďte si lekce FITMAMI® vyzkoušet sami a přesvědčte se sami!
Máme dokonalý a léty prověřený koncept, jak být fit i na mateřské dovolené a celkově … S DĚTMI V KONDICI!
Obyčejnou a mnohdy nudnou procházku rázem proměníte na dokonalý a kompletní trénink!
Sportujete na čerstvém vzduchu, což má velké výhody pro vás i pro vaše děťátko.
Po každé lekci budete mít dobrý pocit ze sebe samé – zpevníte své tělo, zhubnete, získáte energie, a to vše za přítomnosti vašich dětí.
Na lekce FITMAMI® nemusíte shánět hlídání!
Všechny naše lekce probíhají buď v dopoledních nebo odpoledních hodinách, takže večery vám zůstanou volné pro vašeho partnera nebo pro jiné aktivity.
Setkáte se s podobně „naladěnými“ maminkami a navážete nová přátelství s ženami, které mají stejně staré děti a především i aktivní přístup k životu jako vy!
Lekce FITMAMI® kombinují aerobní i posilovací bloky, proto se na nich zaměřujeme, jak na hubnutí, formování postavy, ale i celkově zlepšení kondice a získání lepšího zdraví!
Posilovací cviky jsou zaměřené především na hubnutí stehen, zadečku a bříška a posílení partií, které mají tendenci ochabovat.
Kromě fyzické kondice procvičíte i svou koordinaci a pohybovou paměť.
Děti si již od malička pěstují pozitivní a vstřícný vztah k pohybu. Mnohem snáze je pak ke sportu později povedete i vy!
Uvidíte, že lekce FITMAMI® budou bavit vás i vaše děti – především holčičky mají tendenci maminky od určitého věku napodobovat, a proto není neobvyklé, že zhruba od dvou let doma „předcvičují“ svým panenkám taky :)
Do cvičení zapojujeme na lekcích i samotné děti – buď jako „zátěž“ při jednotlivých cvicích nebo cvičení prokládáme pohybovými hrami, při kterých se zadýcháte vy, a děti se zasmějí a zabaví.
Na lekce FITMAMI® se budete těšit vy i děti – vy na své kamarádky, děti na své malé kamarády.
Pokud vás cvičení FITMAMI® chytne natolik, že se rozhodnete v tomto oboru najít své uplatnění a seberealizaci na mateřské dovolené, nabízíme sportovním maminkám možnost stát se cvičitelkou FITMAMI® a samostatně podnikat ve sportu.